oddíl házené | ml. dorost

Sokol Bělá / ml. dorost / články / 7.kolo II.ligy MLD: 1.HC Pardubice - Sokol Bělá 27:29 ( 11:15 )

téma: mladší dorost | autor: Švícko | datum: středa 16.11.2016 | zobrazeno: 1392x

7.kolo II.ligy MLD: 1.HC Pardubice - Sokol Bělá 27:29 ( 11:15 )

Po měsíční přestávce jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání II.ligy v Pardubicích. Pauzu jsme využili k "doplnění" kondice, ve druhé polovině jsme se věnovali herním činnostem. Vítek s Humpolou měli navíc ještě tréninkové dávky v Lovosicích. Odpolední program v místní hale zahajovalo od 13:30 družstvo staršího dorostu.

Po zranění se do sestavy vrátil Bernard a v týdnu se má zapojit do tréninkového procesu i Piešťanský.  Do třetího utkání během neděle nastupoval brankář Vítek ( 50 min. dopoledne v Lovosicích, 50 min. za STD ) a trochu neplánovaně měli téměř celé utkání za STD v nohách i Humpola se Sojkou.

V úvodní desetiminutovce se nám povedlo mírně odskočit ( 12.min. 2:5 ), ale herně to bylo na míle daleko od toho, co jsme chtěli hrát. Někteří byli až příliš přemotivovaní a jejich hra připomínala " hurá systém - bum, prásk ". Ze hřiště musel jít na pár minut Humpola, který z přemíry snahy hodně kazil a nehrál kolektivně. Hodně frustrovaný z toho byl hlavně Stanev, který si probíhal dálnice mezi křídlem a spojkou, leč přihrávku do proskoku ne a ne dostat. Do konce poločasu se obraz hry moc nezměnil, stále jsme si drželi mírný náskok, ale v útoku jsme zbrkle stříleli, nehráli kolektivně a vše se snažili urvat 1 na 1. Za zmínku stojí i dvouminutový trest pro brankáře Vítka za bouchnutí míčem.

O poločase musela přijít důrazná domluva. Z pohledu do statistik se mi zamotala hlava - Humpola 18/4, Sojka 14/4. Domácí brankář chytře četl naše střelce, kluci to házeli na jistotu do oblíbeného místa. Nehráli jsme kolektivně a nefungovala nám 1., 2. vlna.

Od úvodních minut druhé půle byla přeci jen vidět nějaká změna. Humpola po navázání dvou obránců posílal míče dál na spojky, které to několikrát dohrály až na volná křídla Šídla a Suchardu. Domácí brankář a kanonýr Sychra však drželi Pardubice stále ve hře o body. Střeleckou smůlu se nám povedlo protrhnou až v páté desetiminutovce. Rozmezí 39. až 51 .minuty jsme vyhráli 2:9 a děvět minut před koncem byl stav 18:27. Velkou měrou se na tom podílel i brankář Vítek, který ze 12 střel v této fázi utkání inkasoval jen dvakrát. Závěr zápasu jsme dohrávali bez Sojky, Vítka a Humpoly, kteří už mleli z posledního a do hry se dostali i né tolik vytěžovaní hráči.

Byla to utrápená výhra, přísnější měřítko snesli jen Vítek, Brisuda a Vaněk. Herně to bylo v Pardubicích špatné, chvílemi až moc křečovité, bez pestřejšího útoku. V obraně nám chyběl větší důraz a tentokrát nám nefungoval rychlý útok. Nehráli jsme kombinace, které si zkoušíme na tréninku a hlavně v první půli tam bylo z naší strany hodně střel z nepřipravených pozic ( střelba I.poločas 44/15 ! ).

II.liga MLD SČ 2016/2017 >>> ZDE.

V dalším kole přivítáme v domácím prostředí družstvo HSK Tygři Ústí nad Labem. Tímto Vás srdečně všechny zveme, protože to bude naše poslední domácí utkání v podzimní části !