oddíl házené | mladší dorost

Sokol Bělá / mladší dorost / články / Rozlosování jarní časti středočeské divize

téma: mladší dorost | autor: Hrubas | datum: středa 6.3.2002 | zobrazeno: 1015x

Rozlosování jarní časti středočeské divize

Dneska jsem přidal rozlosování jarní časti středočeské divize mladšího dorostu. Do soutěže se přihlásila dvě nová družstva. AŠ Mladá Boleslav a Wendy Mělník. Sice nevím, jak se budou započítávat jejich utkání do tabulky, ale pokusím se to co nejdříve zjistit.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Závora Jiří (21)

Femiak Pavel (42)

Lohinová Michaela (19)

Brožová Eliška (28)