TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené

 
 

Sokol Bělá / ostatní informace / články / Valná hromada 17.10.2009

téma: ostatní informace | autor: Sekretář | datum: pátek 9.10.2009 | zobrazeno: 1514x

Valná hromada 17.10.2009

Sokolovna Bělá p.B. 


V sobotu 17. října od 19.oo hodin, bezprostředně po mistrovském utkání mužů se uskuteční mimořádná valná hromada TJ Sokol Bělá pod Bezdězem.Na programu bude jediný hlavní bod a to otázka budoucnosti sokolovny.Jak všichni víte,budova sokolovny je přes sto let stará budova, a jako na každou jinou stavbu se na ní podepsal zub času.Z finančních i jiných důvodů v minulých letech se jen nutně udržovala,hlavně střecha ,kde po různých meteorologických jevech začalo zatékat, nebo to odnesla samotná krytina.Špatný stav je i na omítkách a oknech,sál není dobře větraný a i parkety na sále potřebují rekonstrukci.Finanční prostředky z České obce Sokolské nedostáváme už ani na sport,otázka grantu z Evropské unie se vztahuje jen na nové stavby a je podmíněna finanční účastí majitele.Tyto možnosti jsme vyčerpali a tak jednou z dalších šancí je prodej sokolovny případnému zájemci,za určitých podmínek.
V minulých měsících oslovila náš oddíl společnost,zabývající se stavbou obchodních marketů v ČR.A protože trvá již delší dobu zájem města Bělá pod Bezdězem o využití budovy sokolovny,začal výbor házené připravovat Valnou hromadu, na které budou prodiskutovány případné možnosti.Valná hromada pak musí schválit další postup,v případě prodeje i mandát na další jednání výboru TJ Sokol.
Přijď a rozhodni svým hlasem zda vstoupit do jednání o prodeji sokolovny nebo najít jiné řešení ohledně této budovy.

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

2.7.

Kuhnová Tereza (27)

3.7.

Hlavová Pavlína (31)

4.7.

Špringlová Anežka (16)

5.7.

Foltýnová Magdalena (63)

8.7.

Hamšík Jakub (20)

12.7.

Krucký Milan (41)

15.7.

Bureš Lukáš (15)

15.7.

Loukotka Jakub (19)

15.7.

Macoun Jaroslav (20)

21.7.

Müller František (38)

22.7.

Šulc Filip (20)

24.7.

Humpola Matěj (16)

26.7.

Bernard Michal (18)

27.7.

Vaněk Viktor (17)

30.7.

Pecová Nela (16)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková