oddíl házené

Sokol Bělá / ostatní informace / články / Valná hromada 17.10.2009

téma: ostatní informace | autor: Sekretář | datum: pátek 9.10.2009 | zobrazeno: 1359x

Valná hromada 17.10.2009

Sokolovna Bělá p.B.

V sobotu 17. října od 19.oo hodin, bezprostředně po mistrovském utkání mužů se uskuteční mimořádná valná hromada TJ Sokol Bělá pod Bezdězem.Na programu bude jediný hlavní bod a to otázka budoucnosti sokolovny.Jak všichni víte,budova sokolovny je přes sto let stará budova, a jako na každou jinou stavbu se na ní podepsal zub času.Z finančních i jiných důvodů v minulých letech se jen nutně udržovala,hlavně střecha ,kde po různých meteorologických jevech začalo zatékat, nebo to odnesla samotná krytina.Špatný stav je i na omítkách a oknech,sál není dobře větraný a i parkety na sále potřebují rekonstrukci.Finanční prostředky z České obce Sokolské nedostáváme už ani na sport,otázka grantu z Evropské unie se vztahuje jen na nové stavby a je podmíněna finanční účastí majitele.Tyto možnosti jsme vyčerpali a tak jednou z dalších šancí je prodej sokolovny případnému zájemci,za určitých podmínek.
V minulých měsících oslovila náš oddíl společnost,zabývající se stavbou obchodních marketů v ČR.A protože trvá již delší dobu zájem města Bělá pod Bezdězem o využití budovy sokolovny,začal výbor házené připravovat Valnou hromadu, na které budou prodiskutovány případné možnosti.Valná hromada pak musí schválit další postup,v případě prodeje i mandát na další jednání výboru TJ Sokol.
Přijď a rozhodni svým hlasem zda vstoupit do jednání o prodeji sokolovny nebo najít jiné řešení ohledně této budovy.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Beran Stanislav (41)

Beranová Tereza (16)