oddíl házené

Sokol Bělá / ostatní informace / články / Sportovcem roku 06 se stal házenkář..

téma: ostatní informace | autor: Sekretář | datum: čtvrtek 22.2.2007 | zobrazeno: 851x

Sportovcem roku 06 se stal házenkář..

Jarda Šírek při rozhovoru pro televizi  TV Doma.

Házenkářům našeho oddílu se podařilo získat na vyhlášení sportovce roku 2006 v sokolovně několik ocenění , v kategorii talentů do 18.ti let zvítězil Jarda Šírek, který se stal zároveň i celkovým vítězem s nejvyšším počtem hlasů v kategorii divácké i hlasování sportovních oddílů města.Další ocenění získal Aleš Stach třetím místem v kategorii jednotlivců o kterém rozhodly hlasy sportovních oddílů a Radim Vaněk získal třetí místo o kterém rozhodla veřejnost.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (25)

Galetka Jiří (18)