TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené

 
 

Sokol Bělá / ostatní informace / články / Sportovcem roku 06 se stal házenkář..

téma: ostatní informace | autor: Sekretář | datum: čtvrtek 22.2.2007 | zobrazeno: 851x

Sportovcem roku 06 se stal házenkář..

Jarda Šírek při rozhovoru pro televizi  TV Doma. 


Házenkářům našeho oddílu se podařilo získat na vyhlášení sportovce roku 2006 v sokolovně několik ocenění , v kategorii talentů do 18.ti let zvítězil Jarda Šírek, který se stal zároveň i celkovým vítězem s nejvyšším počtem hlasů v kategorii divácké i hlasování sportovních oddílů města.Další ocenění získal Aleš Stach třetím místem v kategorii jednotlivců o kterém rozhodly hlasy sportovních oddílů a Radim Vaněk získal třetí místo o kterém rozhodla veřejnost.

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

7.10.

Roubal Jiří (25)

13.10.

Galetka Jiří (18)

13.10.

Renza Václav (40)

17.10.

Švec Stanislav (41)

22.10.

Smejkal Josef (19)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková