TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené

 
 

Sokol Bělá / ostatní informace / články / Pohár Máchova kraje zůstal doma

téma: ostatní informace | autor: www.mojenoviny.cz | datum: pondělí 20.8.2001 | zobrazeno: 1122x

Pohár Máchova kraje zůstal doma


V sobotu 18.srpna 2001 bylo oficiálně uvedeno do života sportovní veřejnosti v Bělé pod Bezdězem nově rekonstruované házenkářské hřiště. Premiéře byla zasvěcena významná sportovní událost, 49.ročník házenkářského turnaje „ O pohár Máchova kraje“. Tradiční setkání příznivců házené proběhlo v rychlém sledu jednotlivých zápasů, o které se postaraly celky Chodova Praha, Náchoda, Železného Brodu, dorostenců z Jičína a domácích borců. Utkání se hrála za dusného počasí, které bez piva či nealkoholických nápojů diváci snášeli jen ztěžka a při kterém hráči v úsilí o co nejlepší výsledek propotili nejeden dres. Odměnou jim byly vybojované body, nastřílené branky a vtipné kombinace, a také potlesk mnoha diváků. Celodenní úsilí pak přineslo mety nejvyšší domácím Sokolům, druzí skončili hráči pražského Chodova a bronz si odvezl celek z Náchoda. Pěkné čtvrté místo si zasloužili bojovnou hrou dorostenci z Jičína a účast v turnaji uzavřel Železný Brod.
V příštím roce tradiční turnaj dospěje do zralého mužského věku. Na krku má padesátku a tak se dá předpokládat, že oslavy budou okázalejší a pestřejší. Věřme, že se diváci opět přijdou podívat na dobrou házenou a pořádající oddíl pro ně připraví další zábavu, například v podobě možnosti vyzkoušet si házenkářský „chlebíček“ přímo v akci - střelbou na bránu či naopak chytáním střel nejlepšího střelce turnaje Aleše Stacha.

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.11.

Houserová Lucie (28)

6.11.

Čadil Martin (22)

11.11.

Stach Petr (40)

18.11.

Kodriková Vendula (15)

21.11.

Piešťanský Jakub (21)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková