TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené

 
 

Sokol Bělá / ostatní informace / články / Pohár Máchova kraje zůstal doma

téma: ostatní informace | autor: www.mojenoviny.cz | datum: pondělí 20.8.2001 | zobrazeno: 1279x

Pohár Máchova kraje zůstal doma


V sobotu 18.srpna 2001 bylo oficiálně uvedeno do života sportovní veřejnosti v Bělé pod Bezdězem nově rekonstruované házenkářské hřiště. Premiéře byla zasvěcena významná sportovní událost, 49.ročník házenkářského turnaje „ O pohár Máchova kraje“. Tradiční setkání příznivců házené proběhlo v rychlém sledu jednotlivých zápasů, o které se postaraly celky Chodova Praha, Náchoda, Železného Brodu, dorostenců z Jičína a domácích borců. Utkání se hrála za dusného počasí, které bez piva či nealkoholických nápojů diváci snášeli jen ztěžka a při kterém hráči v úsilí o co nejlepší výsledek propotili nejeden dres. Odměnou jim byly vybojované body, nastřílené branky a vtipné kombinace, a také potlesk mnoha diváků. Celodenní úsilí pak přineslo mety nejvyšší domácím Sokolům, druzí skončili hráči pražského Chodova a bronz si odvezl celek z Náchoda. Pěkné čtvrté místo si zasloužili bojovnou hrou dorostenci z Jičína a účast v turnaji uzavřel Železný Brod.
V příštím roce tradiční turnaj dospěje do zralého mužského věku. Na krku má padesátku a tak se dá předpokládat, že oslavy budou okázalejší a pestřejší. Věřme, že se diváci opět přijdou podívat na dobrou házenou a pořádající oddíl pro ně připraví další zábavu, například v podobě možnosti vyzkoušet si házenkářský „chlebíček“ přímo v akci - střelbou na bránu či naopak chytáním střel nejlepšího střelce turnaje Aleše Stacha.

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.6.

Samešová Nikol (29)

2.6.

Baičev Martin (19)

8.6.

Paulus Luboš (35)

9.6.

Křečková Nikola (28)

13.6.

Kabátník Mikuláš (13)

19.6.

Stanev Richard (18)

24.6.

Tošovský Antonín (42)

24.6.

Šteffan Jiří (57)

27.6.

Poživilová Vendula (14)

29.6.

Švarcová Marie (18)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková