oddíl házené

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: úterý 4.2.2020 | zobrazeno: 77x

Pozvánka na házenkářský ples - 22.2. 2020

Drazí přátelé,

zveme Vás tímto opět na již tradiční sportovní ples, který pořádá TJ Sokol Bělá pod Bezdězem oddíl házené v místní sokolovně. Můžete se těšit na bohatou tombolu, výborný gulášek, lahodné chlebíčky, široký výběr moravských vín a samozřejmě nebude chybět ani tradiční překvapení večera v podobě bláznivého představení, které pro Vás opět nacvičil spolek známých exotů.

K tanci a poslechu Vás bude provázet skupina S.E.N. ROCK.

Vstupné 150,-

VSTUP PŘES SPORTOVNÍ HALU !!!
Předprodej vstupenek na tel.: 605 485 093 - p. Krouský alias Kódl ( v případě vyprodání místenek se dá stále zakoupit volné vstupné buď na tel. nebo přímo na místě )

pátek 14.2.2020 | autor: Sekretář

oddíl - Schůze TJ Sokol Bělá p.B. - házená, restaurace Music club sokolovna - pondělí 17.2. 2020 od 19:00 hodin.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Ziemba Tadeáš (13)

Kastnerová Sára (18)

Vejtruba Ondřej (15)

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková