oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Společné focení mládežnických družstev

téma: oddíl | autor: Hrubas | datum: sobota 30.11.2019 | zobrazeno: 217x

Společné focení mládežnických družstev

V úterý 3.12.2019 proběhne od 16:00 hodin ve sportovní hale společné focení všech mládežnických družstev oddílu házené.

Přijďte prosím všichni, zárověň vás všechny žádáme o další šíření této informace.

pátek 17.1.2020 | autor: Sekretář

oddíl - Schůze TJ Sokol Bělá p.B. - házená, restaurace Music club sokolovna - středa 22.1. 2020 od 18:30 hodin výbor TJ, poté od 19:00 trenéři a vedoucí družstev.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Šídlo Jiří (50)

Humpola Jakub (20)

Sucharda Antonín (23)

Šanda Vladimír (69)