oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Společné focení mládežnických družstev

téma: oddíl | autor: Hrubas | datum: sobota 30.11.2019 | zobrazeno: 102x

Společné focení mládežnických družstev

V úterý 3.12.2019 proběhne od 16:00 hodin ve sportovní hale společné focení všech mládežnických družstev oddílu házené.

Přijďte prosím všichni, zárověň vás všechny žádáme o další šíření této informace.

pátek 13.12.2019 | autor: Sekretář

oddíl - Poslední schůze TJ Sokol Bělá p.B.v roce 2019 - házená restaurace Music club sokolovna - pondělí 16.12. 2019 od 19:00 hodin výbor TJ, trenéři a vedoucí družstev.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Beran Stanislav (43)

Kučera Jonáš (18)

Holec Vít (12)

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synMinisterstvo Školství, Mládeže a TělovýchovySPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalKempa handballRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková