oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Volební Valná hromada TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

téma: oddíl | autor: Hrubas | datum: úterý 26.3.2019 | zobrazeno: 575x

Volební Valná hromada TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Volební Valná hromada TJ Sokol Bělá pod Bezdězem – sobota 13. 4. 2019 od 17:00 hodin

Výbor TJ Sokol Bělá p. B. - oddíl házené hledá zájemce z řad členů, hráčů a funkcionářů, kteří by chtěli být zapsáni na kandidátní listinu VH pro funkce starosty, jednatele a členy výboru Tělocvičné jednoty a podílet se tak přímo na vedení a chodu klubu.

Uchazeč starší 18. ti let se může přihlásit na mail sfranta@seznam.cz, kde uvede zájem o jednotlivé posty do termínu 8. 4. 2019.

Přiložený soubor

pozvánka ZDE  (formát souboru: .pdf | velikost: 76 kB)

neděle 13.10.2019 | autor: Sekretář

oddíl - Schůze TJ Sokol Bělá p.B. - házená restaurace Music club sokolovna - pondělí 14.10. 2019 od 18:30 hodin výbor TJ, poté od 19:00 hodin trenéři a vedoucí družstev.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (27)

Renza Václav (42)

Švec Stanislav (43)

Smejkal Josef (21)