oddíl házené

téma: oddíl | autor: Hrubas | datum: úterý 1.1.2019 | zobrazeno: 554x

Silvestrovský fotbálek Staří - Mladí

Silvestr 2019

V pondělí 31.12.2018 se uskutečnil "tradiční" Silvestrovský fotbálek. Sešlo se celkem 10 hráčů a 3 bafuňáři. Z vítězství se tradičně radovali Staří, v jejich dresu zářil střelec Mourek. Na hřišti a poté i U Beránků, panovala skělá nálada za což děkujeme všem zúčastněným.

Všem fanouškům, hráčům, trenérům a funkcionářům přejeme mohlo zdraví do roku 2019.

neděle 13.10.2019 | autor: Sekretář

oddíl - Schůze TJ Sokol Bělá p.B. - házená restaurace Music club sokolovna - pondělí 14.10. 2019 od 18:30 hodin výbor TJ, poté od 19:00 hodin trenéři a vedoucí družstev.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (27)

Renza Václav (42)

Švec Stanislav (43)

Smejkal Josef (21)