oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Oslavy 100 let vzniku samostatnosti Československé republiky.

téma: oddíl | autor: Sekretář | datum: neděle 28.10.2018 | zobrazeno: 439x

Oslavy 100 let vzniku samostatnosti Československé republiky.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem oddíl házené patří do České obce sokolské, ta je  jednou z organizací, která se zasloužila o vznik Československé republiky. Svým postojem v dalších letech spoluvytvářela životní podmínky nejen pro sport a sportovní dění v celé republice.

Proto na dnešním setkání spolků na Masarykově náměstí nemohli zástupci oddílu chybět a položit věnec k pomníku Na stráž.

neděle 13.10.2019 | autor: Sekretář

oddíl - Schůze TJ Sokol Bělá p.B. - házená restaurace Music club sokolovna - pondělí 14.10. 2019 od 18:30 hodin výbor TJ, poté od 19:00 hodin trenéři a vedoucí družstev.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:30 hodin a každé úterý a čtvrtek od 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (27)

Renza Václav (42)

Švec Stanislav (43)

Smejkal Josef (21)