oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Silvestrovský fotbálek Staří - Mladí

téma: oddíl | autor: Hrubas | datum: pondělí 1.1.2018 | zobrazeno: 406x

Silvestrovský fotbálek Staří - Mladí

V neděli 31.12.2017 se uskutečnil "tradiční" Silvestrovský fotbálek. Sešlo se celkem 13 hráčů, kteří předvedli párádní výkony. Z vítězství se tradičně radovali Staří, i když letos Mladí "kousali". Na hřišti a poté i U Beránků, panovala skělá nálada za což děkujeme všem zúčastněným.

Všem fanouškům, hráčům, trenérům a funkcionářům přejeme mohlo zdraví do roku 2018.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Samešová Nikol (29)

Baičev Martin (19)