TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené

 
 

Sokol Bělá / oddíl / články / Oslavy 90 let bělské házené - 24.6. 2017

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: úterý 4.7.2017 | zobrazeno: 466x

Oslavy 90 let bělské házené - 24.6. 2017

Společné foto starých pánů 


V sobotu 24.6. jsme oslavili 90 let házené v Bělé pod Bezdězem. Na přípravě oslav jsme společně pracovali půl roku, naším cílem bylo prezentovat historii oddílu, současnou práci s mládeží a pozvat do sportovní haly co nejvíc bývalých a současných členů, hráčů a funkcionářů oddílu.

 

Dopolední program zahájili hráči přípravky a minižactva, kteří mezi sebou sehráli turnaj v miniházené 4+1. Poté nastoupilo mladší žactvo proti družstvu z Milovic. Dopolední program ukončily starší žákyně, které odehrály přátelské utkání mezi sebou.
Odpoledne pokračovaly oslavy třemi zápasy. Mladší dorost sehrál vyrovnané utkání se šťastným koncem s družstvem Lovosic, muži těsně podlehli České Lípě a sportovní program ukončila stará garda hráčů nad 35 let.
Naše družstvo nastoupilo proti výběru Mladé Boleslavi, který vede Jirka Buryška. Sestava Bělé měla evidentně menší věkový průměr a široký kádr 18 hráčů ! Po dohodě se hrálo 3x 20 minut. V úvodních minutách bylo znát, že řada našich hráčů ještě aktivně sportuje. Utkání "starých pánů" přihlíželo 300 diváků, takhle jsme halu dlouho nezaplnili !
Tím končil sportovní program v hale a večer pokračovala zábava v sokolovně s kapelou Generace, kde se nás taky sešlo celkem dost.

 

Během dne byl dětem k dispozici nafukovací skákací hrad, v hale jsme prodávali upomínkové předměty, které budou v prodeji i na všech sportovních akcích ve sportovní hale během podzimní části. Historické fotografie byly ke shlédnutí na videoprojekci a dobových fotografiích, na kterých máme zachycená i první družstva z let 1927 - 1930.

 

Po celý den zajišťovali občerstvení před halou Václav Renza a Pavel Orolín, dále děkujeme všem dobrovolníkům, kteří přiložili ruku k dílu. Děkujeme Technickým službám města, vedení místní základní školy, firmě Atmos, všem soupeřům za účast, rodičům a fanouškům za podporu, rozhodčím za zajištění utkání a V.Renzovi a J.Roubalovi za grafiku upomínkových předmětů.

 

Fotky z oslav najdete ZDE, autor Jirka Roubal.

 

 

 

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

7.10.

Roubal Jiří (25)

13.10.

Galetka Jiří (18)

13.10.

Renza Václav (40)

17.10.

Švec Stanislav (41)

22.10.

Smejkal Josef (19)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková