TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené

 
 

Sokol Bělá / oddíl / články / Oslavy 90 let bělské házené - 24.6. 2017

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: úterý 4.7.2017 | zobrazeno: 851x

Oslavy 90 let bělské házené - 24.6. 2017

Společné foto starých pánů 


V sobotu 24.6. jsme oslavili 90 let házené v Bělé pod Bezdězem. Na přípravě oslav jsme společně pracovali půl roku, naším cílem bylo prezentovat historii oddílu, současnou práci s mládeží a pozvat do sportovní haly co nejvíc bývalých a současných členů, hráčů a funkcionářů oddílu.

 

Dopolední program zahájili hráči přípravky a minižactva, kteří mezi sebou sehráli turnaj v miniházené 4+1. Poté nastoupilo mladší žactvo proti družstvu z Milovic. Dopolední program ukončily starší žákyně, které odehrály přátelské utkání mezi sebou.
Odpoledne pokračovaly oslavy třemi zápasy. Mladší dorost sehrál vyrovnané utkání se šťastným koncem s družstvem Lovosic, muži těsně podlehli České Lípě a sportovní program ukončila stará garda hráčů nad 35 let.
Naše družstvo nastoupilo proti výběru Mladé Boleslavi, který vede Jirka Buryška. Sestava Bělé měla evidentně menší věkový průměr a široký kádr 18 hráčů ! Po dohodě se hrálo 3x 20 minut. V úvodních minutách bylo znát, že řada našich hráčů ještě aktivně sportuje. Utkání "starých pánů" přihlíželo 300 diváků, takhle jsme halu dlouho nezaplnili !
Tím končil sportovní program v hale a večer pokračovala zábava v sokolovně s kapelou Generace, kde se nás taky sešlo celkem dost.

 

Během dne byl dětem k dispozici nafukovací skákací hrad, v hale jsme prodávali upomínkové předměty, které budou v prodeji i na všech sportovních akcích ve sportovní hale během podzimní části. Historické fotografie byly ke shlédnutí na videoprojekci a dobových fotografiích, na kterých máme zachycená i první družstva z let 1927 - 1930.

 

Po celý den zajišťovali občerstvení před halou Václav Renza a Pavel Orolín, dále děkujeme všem dobrovolníkům, kteří přiložili ruku k dílu. Děkujeme Technickým službám města, vedení místní základní školy, firmě Atmos, všem soupeřům za účast, rodičům a fanouškům za podporu, rozhodčím za zajištění utkání a V.Renzovi a J.Roubalovi za grafiku upomínkových předmětů.

 

Fotky z oslav najdete ZDE, autor Jirka Roubal.

 

 

 

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

2.7.

Kuhnová Tereza (27)

3.7.

Hlavová Pavlína (31)

4.7.

Špringlová Anežka (16)

5.7.

Foltýnová Magdalena (63)

8.7.

Hamšík Jakub (20)

12.7.

Krucký Milan (41)

15.7.

Bureš Lukáš (15)

15.7.

Loukotka Jakub (19)

15.7.

Macoun Jaroslav (20)

21.7.

Müller František (38)

22.7.

Šulc Filip (20)

24.7.

Humpola Matěj (16)

26.7.

Bernard Michal (18)

27.7.

Vaněk Viktor (17)

30.7.

Pecová Nela (16)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková