oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Poslední výhoz - rozlučka STD a MLD se sezónou

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: pondělí 12.6.2017 | zobrazeno: 646x

Poslední výhoz - rozlučka STD a MLD se sezónou

Společná rozlučka starších a mladších dorostenců se koná v sobotu od 17:00 do 5:00 :o) u pařezu za halou .

Srdečně zveme členy výboru, rodiče, partnerky, milenky a trenéry ostatních družstev.

Krátce zhodnotíme letošní ročník, řekneme si něco o příští sezóně, o oslavách 90 let, plážovce a dohodneme se na začátku letní přípravy - přijďte všichni !

Občerstvení zajištěno.

neděle 11.11.2018 | autor: Sekretář

oddíl - Schůze TJ Sokol Bělá p.B. - házená Music club sokolovna - pondělí 12.11.2018 od 19.00 hodin společně s trenéry a vedoucí družstev.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Houserová Lucie (29)

Čadil Martin (23)