oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Sportovní dopoledne s házenou - 29.3. 2017

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: čtvrtek 30.3.2017 | zobrazeno: 511x

Sportovní dopoledne s házenou - 29.3. 2017

Středeční dopoledne v městské sportovní hale patřilo už tradičně žákům místní základní školy. Tentokrát si s námi zasportovali žáci 1.C a 2.A . Děti si dvě hodiny v hale vyloženě užily, největší odměnou pro nás bylo jejich zaujetí a spontánní radost. Hlavní náplní byl turnaj v miniházené, dále jsme se věnovali i správné technice hodu a běhu. V rámci obratnosti si děti proběhly jednoduchou překážkovou dráhu. Velkou odezvu měla střelba na přesnost v podobě trefování trenéra :o).
Za včerejší sportování od nás mají všichni velkou 1 !

Lukáš Hentek, Standa Švec

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (25)

Galetka Jiří (18)