oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Sportovní dopoledne s házenou - 8.3. 2017

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: čtvrtek 9.3.2017 | zobrazeno: 555x

Sportovní dopoledne s házenou - 8.3. 2017

Ve středu 8.3. jsme pořádali další sportovní dopoledne s házenou, tentokrát pro žáky 3.A a 3.B . Každá třída si s námi zasportovala hodinu. Společně jsme si ukázali a provedli správnou rozcvičku, poté jsem si děti rozdělili na tři skupiny, které mezi sebou sehrály turnaj v miniházené. Na druhé polovině hřiště si děti zkusily cvičení na koordinaci, ukázali jsme si správnou techniku hodu a běhu a nemohla chybět oblíbená soutěž družstev.

Těší nás kladná odezva od učitelů a dětí, zájemci o náš sport se mohou hlásit trenérům přípravky a minižactva.

Tentokrát akci zajišťovali trenéři V.Šanda a S.Švec.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (25)

Galetka Jiří (18)