oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Sportovec města Bělá pod Bezdězem 2016

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: středa 14.12.2016 | zobrazeno: 605x

Sportovec města Bělá pod Bezdězem 2016

V prosincovém a lednovém Zpravodaji města najdete hlasovací lístek do ankety O nejlepšího sportovce města Bělá pod Bezdězem za rok 2016. Ve Zpravodaji najdete i pravidla hlasování a místa, kde můžete vyplnění lístek odevzdat do hlasovacích schránek. Hlasování potrvá do 31.1. 2017. Do Síně sportovní slávy města vybere Rada města osobnost z kandidátů jednotlivých oddílů.

NOMINACE Z NAŠEHO ODDÍLU

Jednotlivci - dospělí

Jaroslav Mika - aktivní hráč, člen družstva mužů

Anna Rejnartová - aktivní hráčka, členka družstva žen

Jaroslav Macoun - aktivní hráč, člen družstva staršího dorostu

Jednotlivci - děti a mládež

Anežka Vítková - členka družstva starších žákyň, dále hostuje v Turnově, kde hraje II.ligu mladších dorostenek

Šárka Lohinová - členka družstva mladšího žactva

Vanesa Pecová - členka družstva minižactva

Kolektivy

Mladší dorost - aktuálně 2.místo ve II.lize

Talent roku

Marek Fiala - člen družstva mladšího žactva

Trenér

Zuzana Zumrová - 11 let trénuje naší mládež, aktuálně trenérka přípravka

Síň slávy

Miroslav Šanda "in memoriam" - byl dlouholetým členem, v oddíle působil jako hráč, trenér a funkcionář. V poválečných letech stál u zrodu mezinárodní házené v našem oddíle. Zemřel v roce 1992.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (25)

Galetka Jiří (18)