oddíl házené

Sokol Bělá / oddíl / články / Sportovní dopoledne s házenou pro žáky I.C a II.A

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: čtvrtek 24.11.2016 | zobrazeno: 626x

Sportovní dopoledne s házenou pro žáky I.C a II.A

Ve středu 23.11. jsme pořádali další sportovní dopoledne, kterého se tentokrát zúčastnili žáci I.C a II.A v počtu 36 dětí. Tato náborová akce probíhá téměř každou středu a zájemci z řad dětí se mohou hlásit trenérům přípravky a minižactva.

Pro děti místní základní školy to nebyl první trénink v tomto školním roce, po rozcvičce a pohybové průpravě si zkusily zahrát miniházenou. Tradičně je nejvíce bavily různé hry, ale největší zaujetí ukázaly při miniházené, kde jsme ani tolik nedbali na pravidla, ale o to větší byla radost ze vstřeleného gólu.

Ukázkovou tréninkovou jednotku tentokrát zajišťovali trenéři V.Šanda, M.Foltýnová a S.Švec.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (25)

Galetka Jiří (18)