TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené

 
 

Sokol Bělá / oddíl / články / Sportovní dopoledne s házenou pro žáky I.C a II.A

téma: oddíl | autor: Švícko | datum: čtvrtek 24.11.2016 | zobrazeno: 626x

Sportovní dopoledne s házenou pro žáky I.C a II.A

 


Ve středu 23.11. jsme pořádali další sportovní dopoledne, kterého se tentokrát zúčastnili žáci I.C a II.A v počtu 36 dětí. Tato náborová akce probíhá téměř každou středu a zájemci z řad dětí se mohou hlásit trenérům přípravky a minižactva.

Pro děti místní základní školy to nebyl první trénink v tomto školním roce, po rozcvičce a pohybové průpravě si zkusily zahrát miniházenou. Tradičně je nejvíce bavily různé hry, ale největší zaujetí ukázaly při miniházené, kde jsme ani tolik nedbali na pravidla, ale o to větší byla radost ze vstřeleného gólu.

 

Ukázkovou tréninkovou jednotku tentokrát zajišťovali trenéři V.Šanda, M.Foltýnová a S.Švec.

Přiložené fotky

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

7.10.

Roubal Jiří (25)

13.10.

Galetka Jiří (18)

13.10.

Renza Václav (40)

17.10.

Švec Stanislav (41)

22.10.

Smejkal Josef (19)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková