oddíl házené

Sokol Bělá / informace o stránkách / články / Zlepšení našich stránek.

téma: informace o stránkách | autor: Hrubas | datum: pátek 7.12.2001 | zobrazeno: 1219x

Zlepšení našich stránek.

Chtěl bych Vás všechny požádat o spolupráci s tvorbou archivu výsledků a tipovací soutěží. V pondělí přidám archiv výsledků, tabulek, sestavu atd ze sezony 2000/01. Bohužel mám pouze výsledky konečné. Proto pokud máte někdo kompletní výsledky nejen z této sezony, kontaktujte mě na email nebo guestbook. V brzké době přidám ještě výsledky ze sezony 1998/99. Bohužel mi chybý kompletně sezona 1999/00. Takže pokud máte někdo nějaký zdroj, kde bych sehnal tyto výsledky, tak sem s tím.
Dále bych Vás chtěl všechny požádat o spolupráci na tvorbě nové tipovací soutěže. Chtěl bych napsat tipovačku na výsleky házené. Proto by mě zajímalo, jaké soutěže byste chtěli tipovat, jak by se měla tipovačka hodnotit /jako tipsport 1 0 2 nebo jinak/ atd. Jakákoliv rada nebo nápad jsou nad zlato. Takže pište na email nebo na guestbook. Děláme to pro sebe, tak se trochu snažte. :o)
Fikus - fikus@centrum.cz