oddíl házené

Sokol Bělá / informace o stránkách / články / Máte někdo zájem psát články na naše stránky?

téma: informace o stránkách | autor: Hrubas | datum: úterý 12.6.2001 | zobrazeno: 1486x

Máte někdo zájem psát články na naše stránky?

Pokud chceš psát články na naše stránky, tak máš možnost. Napiš mi na email. Články se posílají na stránky formulářem, takže nemusíš umět nic než jen psát. Vyplníš formulář a pošleš ho na naše stránky. Jak prosté. Doufám, že mi s tím někdo pomůže.

pondělí 18.2.2019 | autor: Hrubas

informace o stránkách - Zadány rozlosování soutěží mužů, starších dorostenců, mladších dorostenek, minižáků a přípravky.

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Závora Jiří (21)

Femiak Pavel (42)

Lohinová Michaela (19)

Brožová Eliška (28)