oddíl házené | starší dorost

Sokol Bělá / starší dorost / články / 11.kolo II.ligy STD: Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Bělá 26:34 ( 13:17 )

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: středa 12.12.2018 | zobrazeno: 122x

11.kolo II.ligy STD: Jiskra Havlíčkův Brod - Sokol Bělá 26:34 ( 13:17 )

K utkání 11.kola II.ligy jsme zajížděli na Vysočinu. Cíl byl jasný, chtěli jsme potvrdit výhru nad Úvaly a vybojovat první venkovní body. Prémie pro hráče za nebojovný výkon byla jasná, zpáteční cesta vlakem. Domácí jsou na chvostu tabulky se dvěma body, ale mají ve svých řadách nejlepšího střelce soutěže. Sestava byla silná, chyběli jen pivoti Vaněk s Brisudou. Na tento post se už pomalu adaptuje Piešťanský, do budoucna bych ho tam viděl, to ale není na pořadu dne. Viktor plnil povinnosti s Jičínem, Mikuláš má dlouhodobé patálie se zdravotními problémy.

V úvodních minutách se nám povedlo odskočit na 2:6 v 11.minutě. Vůbec jsme nevěděli, co od Havl.Brodu čekat, ale od úvodních minut bylo jasné, že vše se točí kolem nejlepšího hráče Ondroucha. Nám se dařilo hlavně na spojkách, povedlo se dotáhnout i několik rychlých akcí. O poločase se šlo do kabin za stavu 13:17

Do druhé půle jsme chtěli hrát více rychlý útok a lépe hlídat domácího kanonýra Ondroucha, který nám vstřelil 10 z 13ti obdržených poločasových gólů....
Od 31.minuty Havlíčkův Brod vyrukoval s osobní obranou Humpoly, který z půlící čáry sledoval hru svých spoluhráčů 5 na 5. Kluci se s tím chvilku pasovali a trefovali oproti efektivním domácím spíše konstrukci branky ( 18:19 - 39.minuta ). Poté jsme změnili rozestavení v útoku a obranu na 1+5, což nám sedlo a v následující desetiminutovce jsme definitivně zlomili odpor soupeře ( 20:26 - 50.minuta ). To už byl v brance Kuba Coufal, který utkání od 45.minuty dochytal. Zápas jsme bez problémů dovedli do vítězného konce .

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.

Pochvala za první venkovní body, bojovnost, v obraně mi chyběl větší důraz při odražených míčích. Střelecky se tradičně dařilo Sojkovi s Humpolou, v pivotu se prosadil Piešťanský. Ve druhé půli jsme zrychlili hru a dařilo se zakončovat z 1.,2. vlny. Cesta zpátky pod Bezděz byla veselejší než z Pardubic, hráči měli povolený jedno pivo :o).

S podzimní částí se rozloučíme 15.12. od 15:00 dohrávkou 8.kola doma s Louny. Tímto srdečně zveme všechny příznivce.

Do nemocnice zdravíme Myškyna, který si včera na tréninku utrhnul achilovku a do konce sezóny je mimo hru. Přejeme brzkou rekonvalescenci !

pondělí 21.1.2019 | autor: Švícko

starší dorost - Čtvrtek 24.1. - 18:00 - přípravné utkání STD/Muži Bělá x AŠ Ml.Boleslav

aktuální výsledky

Smejkal Jiří (23)