TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / články / 10.kolo II.ligy STD: Sokol Bělá - Sokol Úvaly 34:32 ( 21:16 )

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: úterý 4.12.2018 | zobrazeno: 357x

10.kolo II.ligy STD: Sokol Bělá - Sokol Úvaly 34:32 ( 21:16 )


 

 


Pod tíhou ostudného výkonu v Pardubicích jsme hájili domácí neporazitelnost proti vedoucímu družstvu II.ligy Úval. Hosté dosud neztratili ani bod, byla to nejlepší možnost k reparátu. Po utkání v Pardubících jsme si toho hodně nahlas hodně řekli a trochu jsem i upravil předzápasovou přípravu. Vlnu kritiky si vyslechli hráči ode mě z očí do očí, jmenovitě kdo za co necháme v kabině, na moji osobu se mi donesla kritika z vlastních řad, to respektuji. Hráči si musí uvědomit, že už to nejsou sportovní výlety se zaměřením na házenou jako v minižactvu. Musí mít zodpovědnost za výkony a výsledky, zajímá se o to široká veřejnost, hrajete za oddíl, za sebe, za trenéra. 


Po vyrovnaném úvodu se nám povedlo mírně odskočit na 9:7 ve 12.minutě. Obě družstva to rychle rozbalila, nikdo netaktizoval, každý chtěl vyhrát svojí hrou. Úvaly hrály kombinačně, bezchybně zakončovaly z křídel, my individuálně ze spojek, z rychlých útoků a dařilo se nám  kontrovat po rychlém rozehrání po obdrženém gólu. Nedařilo se brankářům, po prvním poločase byl stav 21:16. Mezitím už ve 20.minutě dostal přísnou přímou červenou kartu Piešťanský, což bylo velké oslabení hlavně v obraně.


Ve druhé půli jsme nečekali nic lehkého. Bylo potřeba udržet maximální koncentraci, zvednout obranu, s Lukášem jsme si něco řekli i k chytání křídel. Hra měla stále rychlý spád, nám se dařilo držet si mírný náskok ( 28:25 ve 45.min.). Zlepšily se obrany, brankářům obou družstev postupně stoupalo procento úspěšnosti. Ve 49.minutě  zvyšoval Sucharda na 31:26 a asi jsme podlehli dojmu, že to v pohodě dohrajeme. Úvaly rychle potrestaly naší zbrklou a netaktickou střelbu, v 56.minutě snižoval nejlepší hráč hostů Najman na 32:30. V závěru jsme dobře odehráli přesilovku po vyloučení brankáře Úval a utkání jsme dovedli do vítězného konce.


Zápas jsme zvládli uhrát na základní sestavu, kluci drželi vysoké tempo 2/3 utkání, kterou jsem proložili time - outem. Zvládli jsme dobře i dvě dvojnásobná oslabení, většina diváků ocenila pěknou útočnou házenou, trenéři neměli moc velkou radost z obran. Nám se dařila naše hra rychlých útoků a střelba spojek, v závěrečné fázi utkání se k Sojkovi s Humpolou přidal i Sucharda. Obranu si řídil mezi spojkami Vaněk, velký problém nám dělaly clony pivotů. Po Pardubicích bylo důležité zapracovat i na hlavách a udržet maximální koncentraci jen na hru. Hráči nechali na hřišti všechno, díky chlapi !

 

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.V neděli 9.12. jedeme do Havlíčkova Brodu vybojovat první venkovní body, kdo to odehraje v suchém triku, jede zpátky vlakem !

Na Vysočinu s námi může 9.12. cestovat i Piešťanský, který už má v letošním ročníku dvě přímé červené karty, ale každou naštěstí v jiné soutěži, což disciplinární řád neřeší dalším trestem.

S našimi diváky se rozloučíme doma 15.12. s Louny. 


Do konce roku jsou tréninky s trenérem, očekávám vaší účast.  Je potřeba zabrat v tréninku, sláva trvá od zápasu k zápasu....! 

Divákům děkujeme za podporu v hledišti. 

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

18.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

33

2LZČ

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Havl. Brod

28

11.5.

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

37

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

26

4.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

24

2LZČ

1. HC Pardubice

Pardubice

23

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

1.6.

Samešová Nikol (30)

2.6.

Baičev Martin (20)

9.6.

Křečková Nikola (29)

19.6.

Stanev Richard (19)

24.6.

Tošovský Antonín (43)

27.6.

Poživilová Vendula (15)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková