TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / články / 5.kolo II.ligy STD: Dvůr Králové - Sokol Bělá 26:21 ( 13:6 )

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: pondělí 29.10.2018 | zobrazeno: 422x

5.kolo II.ligy STD: Dvůr Králové - Sokol Bělá 26:21 ( 13:6 )

 


 

 

K utkání 5.kola II.ligy jsme odjížděli bez tří hráčů základní sestavy. Na soupisce chyběli nejlepší střelec II.ligy  J.Humpola, další střelecká spojka Sojka a Jonáš Kučera. Kuba měl akutní střevní potíže, Michal a Jonáš jsou na dovolené v zahraničí. Z důvodu vážnějšího zranění je celý podzim mimo hru Honza Heřmanovský z Lovosic, Sucharda nastoupil do utkání s horečkou, ale 30 minut hry zvládnul. Se Šídlem a Šturmou nemohu počítat, odjížděli jsme tak do Dvora jen s jedním hráčem na střídání, který měl ještě k tomu teplotu. 


S rozestavěním toho nešlo moc vymýšlet, Stanev nastoupil na střední spojce, Vaněk na levé spojce a Sucharda na pravé spojce.
Vstup do utkání byl z naší strany doslova tragický. Náš výkon neměl parametry dorostenecké ligy. Kromě Vaňka měli kluci hlavy dole, nebojovali, neběhali, nechtěli. Ve 20.minutě jsme prohrávali 8:2, s bilancí 4 střel mezi tyče a 6 pasivit při hře v postupném útoku. Ze 4 odražených míčů po zákroku brankáře Vítka jsme dostali 4 góly. Do poločasu jsme přežili a o pauze musela přijít velmi důrazná domluva, při které padla i ostřejší slova.


"Růžičkův fén" hráče probudil, začali běhat, bojovat a "kousat podlahu". Do začátku druhé nastoupil mezi tyče  brankář Kuba Coufal, ale stále se mu nedaří přenést výkonnost z tréninku do zápasového utkání. Sedlo si i rozestavění s Piešťanským v pivotu, Brisudou na levém křídle a Stanevem na rozehrávce. Ve 45.minutě se na hřiště vrátil Lukáš Vítek, kluci se zvedli hlavně v obraně. V útoku nám citelně chyběl střelec, křídla spíš trefovala konstrukci branky. Organizaci hry na sebe vzal Vaněk, který na levé spojce předvedl pestrou hru ( střelba, 1 na 1 a několikrát krásně uvolnil pivota ). Dobře jsme odehráli oslabení, které jsme vyhráli 2:0, v 57.minutě snižoval Vaněk už na 23:19. Domácím na výhru stačil průměrný výkon a dva body si bezpečně pohlídali.


K zisku prvních bodů ze hřiště soupeře nám chyběl lepší útok, bez třech střelců základní sestavy se kluci hlavně v 1.poločase nedokázali prosadit. Po první půli to bylo zralé na "ručník do ringu". Ve druhém poločase hráči začali  bojovat, nejvíce ožil Piešťanský, kterému více sedí silová hra v pivotu. Sucharda jel hrát rovnou z postele, nemoc se na něm podepsala, chyběla mu energie. Vítek okořenil dobrý výkon gólem přes celé hřiště. Nejlepším na hřišti byl Viktor Vaněk, který ukázal velký přehled a čtení hry. 
Tentokrát hráči udrželi koncentraci a soustředili se jen na hru.

 

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.

 

Rozhodčí Jirkové Dvořák a Dolejší odpískali utkání s přehledem .


Za pomoc s dopravou děkuji Technickým službám města a L.Bernardovi.

 


6.kolo II.ligy hrajeme v sobotu 3.11. doma s Náchodem, tentokrát už od 13:00 !!

 
 

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

18.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

33

2LZČ

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Havl. Brod

28

11.5.

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

37

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

26

4.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

24

2LZČ

1. HC Pardubice

Pardubice

23

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

1.6.

Samešová Nikol (30)

2.6.

Baičev Martin (20)

9.6.

Křečková Nikola (29)

19.6.

Stanev Richard (19)

24.6.

Tošovský Antonín (43)

27.6.

Poživilová Vendula (15)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková