TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / články / 4.kolo II.ligy STD: Sokol Bělá - Loko Vršovice 25:22 ( 14:9 )

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: čtvrtek 18.10.2018 | zobrazeno: 336x

4.kolo II.ligy STD: Sokol Bělá - Loko Vršovice 25:22 ( 14:9 )

8 statečných a vedoucí družstva Hamšík. 


Ve 4.kole II.ligy jsme hostili v domácím prostředí městské sportovní haly Lokomotivu Vršovice. Do zápasu jsme nastupovali s jedním hráčem na střídání, Piešťanský, Sojka, Heřmanovský jsou se zraněním na marodce. O Šídlovi jsem 3 měsíce nic neslyšel, se Šturmou už nepočítám, to bylo asi nedorozumění a Coufal zalehnul s angínou. J.Kučera dostal za modrou kartu jen podmínku, ale kvóta 3 hostujících hráčů v utkání byla bohužel naplněna ( Vaněk, M.Humpola, Sucharda ). S rozestavěním toho nešlo moc vymýšlet, Vaněk hrál levou spojku a na střídačce se mnou zůstal Stanev, kterého úvod sezóny nezastihnul v nejlepší formě, navíc má i velmi špatnou docházku na tréninky.


Po vyrovnaném úvodu ( 3:3 v 9.minutě ) se nám povedlo brzy odskočit na 9:4 v 19.minutě. Kluci dobře bránili, v útoku byl k neudržení Humpola. Mezitím odstoupil pro zranění Bernard a od 15. minuty jsme museli hrát bez možnosti střídání. Do konce poločasu jsme si udrželi komfortní náskok pěti gólů ( 14:9 ).


Do druhé půle jsme vstoupili s odhodláním nepřipustit drama a měnit tempo hry. Bernard střídal Staneva do obrany, protože Richard měl po 15ti minutách hry už 2 dvouminutové tresty. Do 38. minuty se nám dařilo držet bezpečný náskok ( 19:11 ). Během následujících sedmi minut Vršovice využily sérii přesilovek a ve 47.minutě snižovaly na 19:17. Po třetím vyloučení šel předčasně do sprch Stanev, dvouminutový trest za kecání dostal i brankář Vítek. Oslabení 4 na 6 odchytal Bernard, který poté pokračoval i s lehčím zraněním palce odhodové ruky ve hře, ale v podstatě neznamenal žádnou hrozbu pro obranu soupeře. Hostující hráči vycítili šanci a v 57.minutě snižoval Turner ze sedmičky na 22:21. Závěr utkání se dohrával 6 na 6, hráči se soustředili jen na hru, zaslouženě vybojovali 2 mistrovské body a drží domácí neporazitelnost.


Tentokrát musím ocenit hru v obraně, ve které hráli prim Vaněk s Brisudou, dále bojovnost a kondici celého týmu. Kluci i bez možnosti střídání měli pasáže, kdy hráli na 1.,2. vlnu, Lukáš je automaticky tlačil kolmicemi dopředu, v tom máme jasno. Hodně sil je stálo 10 dvouminutových trestů. Viktor se s levou spojkou popasoval statečně, několikrát krásně uvolnil pivota Brisudu a levé křídlo. Jakub Humpola opět naplnil moje očekávání, u Staneva se naplno projevuje špatná tréninková docházka. Sucharda si zvyká na pravé spojce, ale s jeho parametry ho je na křídlo škoda a útočná hra pravé spojky nás dlouhodobě trápí.
Samostatné téma jsou tresty za komentování nepřesných rozhodnutí rozhodčích. Z poměru vyloučení 10:5 byly tři naše tresty za kecání, a to je neomluvitelné ! Za úvodní 4 kola letošního ročníku je to už celkem 6 trestů za reakci na chybné rozhodnutí rozhodčích. Takže počínaje příštím zápasem, kdo bude vyloučen za kecání, tak na tréninku ho čeká 10x na šířku na začátku a 10x na šířku na konci tréninku, samozřejmě včetně trenéra. Chyby dělá každý, hráči, trenéři i rozhodčí, musíte to prostě ustát a soustředit se jen na hru !  Zbytečná oslabení za nedisciplinovanost nás stojí hodně sil a někdy i body.
Divákům děkujeme za podporu v hledišti, k rozhodčím bez komentáře, kdo tam byl, viděl to sám.

 

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.

 

Po volném víkendu nás čeká v sobotu 27.10. utkání na horké půdě ve Dvoře Králové.

 


 

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

30.3.

HC TJ Náchod

Náchod

10

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

0

23.3.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

26

2LZČ

1. HK Dvůr Králové

Dvůr Králové

30

17.3.

TJ Lokomotiva Vršovice

Loko Vršovice

42

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

25

příští utkání

28.4.

HC TJ Lokomotiva Louny

Louny

19.kolo

14:30

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2LZČ

4.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

20.kolo

15:00

1. HC Pardubice

Pardubice

2LZČ

11.5.

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

21.kolo

16:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2LZČ

oslavenci

7.4.

Hofta Jiří (33)

10.4.

Matějková Karla (30)

13.4.

Netrval Petr (51)

14.4.

Fiala Marek (15)

17.4.

Babíková Štěpánka (22)

23.4.

Lepiešová Eva (36)

24.4.

Pelcová Daniela (20)

26.4.

Brisuda Mikuláš (19)

28.4.

Urban Jan (73)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířČeská obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková