oddíl házené | starší dorost

Sokol Bělá / starší dorost / články / Starší dorost před startem II.ligy

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: pondělí 17.9.2018 | zobrazeno: 226x

Starší dorost před startem II.ligy

Vážení příznivci našeho sportu. Po letní pauze rozehrají v sobotu 22.9. starší dorostenci letošní ročník II.ligy. Ve skupině západ zahájíme od 15:00 doma s Chodovem. V podzimní části nás čeká celkem 10 zápasů, poslední utkání odehrajeme až 15.12. doma s Louny.

Z více důvodů bylo potřeba sehnat hráče ročníku 2000 – 2002, jen s bělskými odchovanci bychom soutěž bohužel neodehráli. Letní přestupní období bylo náročné, nakonec se povedlo poskládat široký kádr, se kterým chceme být do posledního kola ve hře o medaili. Jasným favoritem jsou pro mě Louny, zbytek může porazit každý každého.

V letní pauze k nám přestoupil z Jičína Michal Sojka. Na hostování jsou z Jičína Viktor Vaněk, z Lovosic Honza Heřmanovský, z AŠ MB Vojtěch Sucharda, všichni u nás už hráli v minulé sezóně. Dále se povedlo zrealizovat i návrat "ztracených synů bělské házené", z Mělníka u nás bude hostovat Matěj Humpola, z Liberce Jonáš Kučera. Soutěžní řád dovoluje start maximálně tří hostujících hráčů v utkání. Kučera se Suchardou mají prioritu Bělou, třetího hráče po dohodě doplní někdo z trojice M.Humpola, Heřmanovský, Vaněk.

Naopak svůj talent budou dále rozvíjet na hostování brankář Vítek v I.lize STD za Lovosice a Humpola ve II.lize mužů za AŠ Mladou Boleslav. Jirka Šídlo je dlouhodobě na marodce, ale stačí číst mezi řádky…..Jirka se musí rozhodnout, pevně věřím, že se k házené na jaro vrátí. Tímto děkuji Jičínu, Ml.Boleslavi, Lovosicím, Mělníku a Liberci za dodržení dohod a spolupráci při realizaci hostování hráčů.

Realizační tým pro letošní sezónu je po odchodu J.Urbana do házenkářského důchodu ve složení Švec – trenér, Hamšík- vedoucí družstva. Občasnou výpomoc se zajištěním tréninků přislíbil Petr Netrval.

Cíle jsou reálné, chceme medaili, hrát rychlou házenou, kluky v rámci možností adaptovat na mužskou házenou a posílit realizační tým už s výhledem na příští sezónu, kdy ročník 2000 přejde do mužů.

Srdečne zveme všechny příznivce na letošní ročník II.ligy, Bělá do toho !!

Starší dorost 2018/2019
Jméno Ročník Mateřský klub Hostování
Michal Bernard 2000 Sokol Bělá
Jakub Coufal 2000 Sokol Bělá
Michal Sojka  2001 Sokol Bělá
Richard Stanev 2000 Sokol Bělá
Mikuláš Brisuda 2000 Sokol Bělá
Jiří Šídlo 2000 Sokol Bělá
Adam Piešťanský 2000 Sokol Bělá
Jakub Humpola 2000 Sokol Bělá II.liga mužů AŠ Ml.Boleslav
Lukáš Vítek 2000 Sokol Bělá I.liga STD Lovosice
Matěj Humpola  2002 Mělník II.liga STD Sokol Bělá
Vojtěch Sucharda 2001 AŠ Ml.Boleslav II.liga STD Sokol Bělá
Viktor Vaněk 2001 Jičín II.liga STD Sokol Bělá
Jonáš Kučera 2001 Liberec II.liga STD Sokol Bělá
Jan Heřmanovský 2000 Lovosice II.liga STD Sokol Bělá

Rozlosování II.ligy STD Z najdete ZDE.

pátek 14.12.2018 | autor: Švícko

starší dorost - Sraz STD na sobotní utkání je ve 14:00 v hale. Přijďte všichni ( i hráči na marodce ! ) včas, před utkáním se budeme fotit. Chceme udržet domácí neporazitelnost, v případě bodového zisku přezimujeme na 3.místě. Nezapomeňte dodržet předzápasovou životosprávu, Lukáš s Viktorem si to v rámci rozcvičení dopoledne rozdají v I.lize STD proti sobě :o). Po zápase máme od 17:00 v Sokolovně ( horní bar ) "Poslední výhoz" - vánoční besídku s občerstvením, srdečné pozvání platí i pro rodiče, partnerky, milenky.....Tréninky 2018 skončily, zimní přípravu 2019 začínáme ve čtvrtek 3.1. 18:00 - 19:30 v hale.

aktuální výsledky

HC TJ Lokomotiva Louny