TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / články / Dorostenci zakončili sezónu porážkou v Úvalech

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: neděle 13.5.2018 | zobrazeno: 656x

Dorostenci zakončili sezónu porážkou v Úvalech

 


SOKOL ÚVALY - SOKOL BĚLÁ 30:26 ( 18:15 )

Podrobnosti z utkání >>> ZDE.

 

Poslední utkání letošního ročníku II.ligy STD jsme odehráli v Úvalech. Domácí se pohybují v horní polovině tabulky, v podzimním utkání jsme doma prohráli 27:34. Letos snad prvně se mi sešla na venkovní utkání taková sestava, za těchto okolností jsme jeli do Úval s pokorou, ale vyhrát.


Už v 8.minutě jsem musel brát time - out. Hráči hodili za hlavu předzápasovou přípravu a dostávali jsme góly jako přes kopírák po clonách pivota a překřížení spojek. Bohužel do konce prvního poločasu jsme obranu nezvedli. Naivně jsme se nechávali zablokovat pivotem, nebo se nám kombinace dařilo ubránit jen za cenu sedmimetrových hodů, kterých Úvaly házely za 1.poločas celkem pět. Nás drželi ve hře střelci Humpola se Sojkou.

 

Do druhé půle jsme do obrany střídali silové hráče Piešťanského s Brisudou, za které do útoku naskakovali Humpola se Stanevem. Obrana fungovala velmi dobře, bohužel nás srážely laciné góly z křídel. Ve 49.minutě jsme po gólu Humpoly otáčeli na 24:25 a věřil jsem, že to dotáhneme do vítězného konce. V následujících sedmi minutách se nám povedlo několikrát ubránit postupný útok domácích, ale Úvalům se rozchytal brankář. Postupně jsme zahodili 4 náskoky ze šestky ( proskok, uvolnění 1 na 1 ). V 57.minutě Úvaly otáčely na 27:26 a stále bylo o co hrát. Koncovku jsme vůbec nezvládli, hráči už byli hodně v křeči a Sojka ještě v závěru z frustrace oplácel a dostal červenou kartu. Závěrečnou desetiminutovku jsme prohráli 6:1 a utkání celkově 30:26.

 

Obě družstva hrála postupný útok, s trochou nadsázky by se dalo říct, že nás porazila úvalská křídla, která ze 14 náskoků proměnila 12 ! Ta naše naopak spojky vůbec nedostaly do hry, stejně jako pivoty. V prvním poločase jsme špatně bránili, ve druhé půli chlapi přidali na důrazu a dařilo se jim ubránit oběhy, seběhy, záběhy, clony.... Tentokrát se moc nedařilo brankářům, kteří měli jen 12 zákroků ze 42 střel.
Porážku jsme těžce kousali, v závěru jsme to měli na ruce, stačilo jen proměnit některou ze šancí a odskočit na rozdíl více než jednoho gólu.
Domácím gratuluji k výhře, pro nás tímto utkáním skončila letošní sezóna. Více slov až v hodnocení po skončení druhé ligy STD, která se ještě hraje do konce května.

 

S dopravou mi pomohli Luděk Bernard a Tomáš Piešťanský, díky.


 

Info pro hráče

 

Do konce května pokračují tréninky v normálním režimu, od června budeme chodit na koupák trénovat plážovku. Počítejte i s hraním za muže v IRL ( 3 zápasy ).

 

Poslední výhoz - rozlučka se sezónou bude v první polovině června za halou, to se ještě domluvíme.

 

Plážovka - družstvo Zajdovi koně, startovné 300,- za náramek zaplatili: A.Piešťanský, Bernard, Sucharda, Coufal, J.Piešťanský, Brisuda, Vaněk.

 

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

18.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

33

2LZČ

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Havl. Brod

28

11.5.

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

37

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

26

4.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

24

2LZČ

1. HC Pardubice

Pardubice

23

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

2.7.

Kuhnová Tereza (28)

3.7.

Hlavová Pavlína (32)

4.7.

Špringlová Anežka (17)

5.7.

Foltýnová Magdalena (64)

8.7.

Hamšík Jakub (21)

15.7.

Bureš Lukáš (16)

15.7.

Loukotka Jakub (20)

15.7.

Macoun Jaroslav (21)

21.7.

Müller František (39)

22.7.

Šulc Filip (21)

24.7.

Humpola Matěj (17)

26.7.

Bernard Michal (19)

27.7.

Vaněk Viktor (18)

30.7.

Pecová Nela (17)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková