TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / články / 24.kolo II.ligy STD: LOKO LOUNY - SOKOL BĚLÁ 36:25 ( 16:16 )

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: středa 2.5.2018 | zobrazeno: 372x

24.kolo II.ligy STD: LOKO LOUNY - SOKOL BĚLÁ 36:25 ( 16:16 )


Ve 24.kole II.ligy jsme v okleštěné sestavě nastoupili k mistrovskému utkání v Lounech. Louny mají nejlepší útok v lize, v domácím prostředí v letošním ročníku ještě neprohrály. Patří jim aktuálně 3.místo druholigové tabulky. Podzimní utkání jsme doma prohráli 32:41.

 

V úvodu jsme se rozkoukávali, Louny brzy odskočily na 4:1 v 5.minutě. Postupně se hráči dostávali do tempa, ve 14.minutě otáčel Sojka na 8:9. Ve 20.minutě musel předčasně do sprch Stanev po třetím vyloučení, ale oslabení jsem zvládli dobře. Ve 25. minutě odstoupil pro zranění Piešťanský, tím bylo jasné, že utkání dohrajeme bez střídání. Poločasové skóre 16:16 dávalo velké naděje do druhé půle, ale bez střídání a s křídlem v pivotu.....


Do druhé půle Louny doslova vlétly a ve 45.minutě zvyšovaly na 27:19. Bušily do nás z první a druhé vlny, v obraně zdvojovaly jediné hrozby Sojku, Suchardu a Heřmanovského. I když jsme se snažili v útoku moc nepospíchat, postupem času bylo jasné, že to je jen otázkou skóre. Citelně nám chyběl někdo na vystřídání a při absenci hráčů ze základu ( Humpola, Brisuda, Vaněk ) jsme na lepší výsledek prostě neměli.

 

Střelecky nás držel na levé spojce Sojka, herně byl nejlepší Heřmanovský, který u nás hostuje z Lovosic. Dobře bránil a hlavně v prvním poločase výborně vázal dva obránce, nahrával do křídla Suchardovi, který krásně z jednoho kroku zakončoval. A jen potvrdil, že křídlo dělá spojka, o tom by mohl Ondra Bajtalon vyprávět...:o) . Zranění "Ramba" Piešťanského jsme pocítili v obraně i v útoku, snad bude do příštího utkání ready. Ve druhém poločase si domácí hráči hlídali naše střelce, Loukotka se Šídlem v útoku vůbec nehrozili.

 

Podrobnosti z utkání  >>> ZDE.

 

Technickým službám města děkuji za pomoc s dopravou.

 

V dalším kole přivítáme doma Lokomotivu Vršovice. Utkání bude ve znamení derniér. Trenérskou dráhu uzavře tímto utkáním Honza Urban a zároveň to bude náš poslední domácí zápas v letošním ročníku. Tímto Vás všechny srdečně zveme !!

 


aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

18.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

33

2LZČ

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Havl. Brod

28

11.5.

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

37

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

26

4.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

24

2LZČ

1. HC Pardubice

Pardubice

23

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

1.5.

Husáková Vladimíra (22)

4.5.

Šídlo Jiří (19)

16.5.

Rejnartová Anna (31)

18.5.

Myšák Jan (24)

21.5.

Hradiský Lukáš (17)

21.5.

Šírek Jaroslav (27)

24.5.

Chvalná Martina (30)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková