TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / články / 19.kolo II.ligy STD: Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové 24:33 ( 10:14 )

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: pondělí 19.3.2018 | zobrazeno: 445x

19.kolo II.ligy STD: Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové 24:33 ( 10:14 )


V 19.kole II.ligy jsme v domácím prostředí hostili Dvůr Králové nad Labem. V podzimním utkání jsme podlehli ve Dvoře 21:17, po dvou venkovních debaklech jsme chtěli zabrat a konečně vyhrát. Bohužel nezafungovaly hostovačky, volno si na naše utkání udělal jen Sojka, dále nebyli k dispozici Loukotka, který nebyl ve formě po maturitním plese a Humpola, který je v rekonvalescenci po operaci ramene.
Hosté mají vyrovnaný kádr, hráči spolu trénují ( o tom se mně může jen zdát ), vědí o sobě, jejich obrana patří k nejlepším v soutěži. I když je jejich družstvo složené převážně z mladších dorostenců, předvádějí letos dobré výkony.

 

Vstup do zápasu se nám vůbec nepovedl. V 15.minutě jsme prohrávali 5:10. V útoku byl jedinou hrozbou Sojka, v obraně jsme špatně bránili křídla a hostě navíc měli velmi produktivní střelbu. Na stav 5:10 byla střelba 11:11. Hosté od úvodních minut očividně více chtěli, bojovali, my jsme působili odevzdaným dojmem. 1 střela střední spojky a 1 střela pravé spojky za úvodních 30 minut, to je velmi špatná bilance. Ve druhé části prvního poločasu se zvednul Vítek v brance a díky němu se šlo do kabin za pro nás přijatelného stavu 10:14.
 

Abychom mohli pomýšlet na úspěch, museli jsme zvednout hlavně útok. Chyběly odvaha, odhodlání a vítězný duch. Kluci působili hrozně odevzdaně, jakoby jim bylo jedno, jak to dopadne, hlavně ať už to mají rychle za sebou....Bohužel se nám je nepovedlo nabudit a v tomto duch rozehráli druhý poločas. Když hosté zvyšovali ve 44.minutě na 14:23, nebylo co řešit. Do branky šel Kuba Coufal a začali jsme riskovat v obraně. Piešťanský šel do druhého pivota a tam se evidentně našel, se Suchardou předvedli několik pěkných akcí. Dokázali jsme zrychlit hru, už se na to dalo i koukat. Bojovníci ze Dvora nepřipustili jakékoliv drama, ale za posledních 20 minut nemám klukům co vytknout.
Po šedesáti minutách z toho byla zasloužená prohra 24:33.

 

Citelně chyběli hlavně Humpola s Vaňkem, se Stachem už moc nepočítám, protože se dostal na soupisku extraligového áčka Lovosic. Velký prostor dostal brankář Coufal a nevedl si špatně, několik rovinek si na křídle s ortézou zaběhal Humpola, který už zvládnul hodit tři sedmičky. Rozhodly špatné vstupy do obou poločasů, v útoku hrozili akorát Sucharda se Sojkou, zbytek se bál hrát. Trestuhodně jsme nezužitkovali ani poměr vyloučených 4:12.

 

Divákům děkujeme za podporu v hledišti !

 

V dalším kole nás čeká 24.3. od 13:00 utkání  v Ledči nad Sázavou.  K dalšímu zápasu nastoupíme až 14.4. v Jablonci. V této pauze musíme zabrat v tréninku, na závěr soutěže už budu počítat i s doléčeným Humpolou, naopak od 7.do 28.4. nebude k dispozici Brisuda.

 

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.

 

 

 

 

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

18.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

33

2LZČ

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Havl. Brod

28

11.5.

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

37

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

26

4.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

24

2LZČ

1. HC Pardubice

Pardubice

23

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

1.5.

Husáková Vladimíra (22)

4.5.

Šídlo Jiří (19)

16.5.

Rejnartová Anna (31)

18.5.

Myšák Jan (24)

21.5.

Hradiský Lukáš (17)

21.5.

Šírek Jaroslav (27)

24.5.

Chvalná Martina (30)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková