TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / články / 12.kolo II.ligy STD: Kutná Hora - Sokol Bělá 19:29 ( 11:14 )

téma: starší dorost | autor: Švícko | datum: pondělí 4.12.2017 | zobrazeno: 420x

12.kolo II.ligy STD: Kutná Hora - Sokol Bělá 19:29 ( 11:14 )


12.kolo II.ligy STD jsme odehráli ve Zruči nad Sázavou, kde svá domácí utkání hraje Kutná Hora. Bylo to naše poslední venkovní utkání v podzimní části, po volném víkendu se 16.12. rozloučíme s diváky a rokem 2017 v domácím prostředí městské sportovní haly.
Před zápasem jsem dával dohromady sestavu opět do posledního dne. Z pěti hostujících hráčů nám z různých důvodů nikdo nepomohl, mateřské kluby v tom byly nevinně :o). Na zápas nás odjelo 9, druhý brankář Coufal šel do pole, Piešťanský mohl chodit jen do obrany ( zatejpovaný našťípnutý ukazováček na odhodové ruce ), Humpola ještě není úplně fit ( bolavé rameno ), ale to že se rozhodl nastoupit k utkání, se ukázalo jako rozhodující. Domácí trenér na tom byl ještě hůř, chyběla mu řada hráčů včetně opor Škaldy a Procházky. Kutná Hora nastoupila se sedmi hráči bez možnosti střídání. Za těchto okolností jsme chtěli jednoznačně vyhrát.

V úvodních minutách kluci neproměnili několik vyložených šancí, zkazili finální přihrávky a sami sebe dostali pod tlak. Domácí hráli trpělivě v útoku, čekali na své šance, které proměňovali. Pro nás byl největší překážkou domácí brankář, který držel své družstvo ve hře o body. Nedali jsme náskoky z pivota, trháky a proskoky spojek. Chvílemi jsem si myslel, že kluci zkoušejí, co vydržím. V závěru poločasu se nám přeci jen povedlo odskočit na rozdíl tří gólů.

O poločasové pauze přišla důrazná domluva, kluci byli zbytečně podráždění, chyběl jim klid v koncovce, vůbec si nevážili šancí.

Ve druhém poločase se k Humpolovi přidali i ostatní spoluhráči, během 10 minut jsme si vytvořili bezpečný náskok ( 30. - 11:14, 40. - 12:20 ). Kluci se uklidnili a dokázali si poradit i s osobní obranou Humpoly. Kutné Hoře, která hrála bez střídání, postupně docházely síly, toho jsme se snažili využít v rychlejším přechodu do útoku. Po 60 minutách z toho byla výhra 19:29.

Herně jsme nijak neoslnili, radost mám jen z výsledku. Sportovně musím uznat oslabenou sestavu domácích, ale s tím já bojuju 2/3 podzimní části. Rozdílovým hráčem byl Humpola, který vstřelil více než polovinu našich gólů, ale takové výkony od něj očekávám. I přes výsledek to byl z naší strany festival neproměněných vyložených šancí. Zazdít tolik trháků, proskoků spojek a náskoků pivota, to jsem ještě neviděl.
Bohužel se nám objevila novinka, v kolonce mimořádných událostí přibylo "porušení životosprávy před utkáním", to bude mít ještě dohru.

Příští víkend máme volno, s podzimní částí se rozloučíme 16.12. domácím utkáním s Pardubicemi. 16.12. po zápase proběhne tmelení kolektivu ve formě posezení s občerstvením, místo ještě upřesním.

Podrobnosti z utkání najdete ZDE.

 

Za pomoc s dopravou děkuji Technickým službám města.

 


 

aktuální výsledky

21.4.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

27

2LČ

HC TJ Náchod

Náchod

26

14.4.

TJ ELP Jablonec nad Nisou

Jablonec

35

2LČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

37

24.3.

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

Ledeč

25

2LČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

25

příští utkání

28.4.

HC TJ Lokomotiva Louny

Louny

24.kolo

14:30

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2LČ

5.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

25.kolo

15:00

TJ Lokomotiva Vršovice

Loko Vršovice

2LČ

12.5.

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

26.kolo

16:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2LČ

oslavenci

1.4.

Dvořák Tomáš (34)

6.4.

Kábrt Daniel (20)

7.4.

Hofta Jiří (32)

10.4.

Matějková Karla (29)

13.4.

Netrval Petr (50)

14.4.

Fiala Marek (14)

17.4.

Babíková Štěpánka (21)

23.4.

Lepiešová Eva (35)

24.4.

Pelcová Daniela (19)

26.4.

Brisuda Mikuláš (18)

28.4.

Urban Jan (72)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková