oddíl házené | starší dorost

Sokol Bělá / starší dorost / články / STD 2. liga: Sokol Bělá - Pardubice 22:31 (9:18)

téma: starší dorost | autor: Pepíno | datum: pondělí 3.4.2017 | zobrazeno: 393x

STD 2. liga: Sokol Bělá - Pardubice 22:31 (9:18)

Černá sobota Bělské házené

Po porážkách žen i MLD jsme mohli být jediným vítězným mužstvem. Nestalo se tak.

V domácím prostředí jsme přivítali mužstvo z Pardubic a začátek utkání se nám v celku vydařil. Dvojice Smejkal,Hamšík dávala jednu branku za druhou. Bohužel v obraně jsme nedokázali uhlídat soupeřova pivota a tak skóre bylo neustále vyrovnané.Vedli jsme 1:0,3:2,6:5. To ale bylo z naší strany vše.od té doby jsme dotahovali jedno až dvoubrankové soupeřovo vedení na 8:9. V této době se přestalo dařit Hamšovi a najednou se kluci zlomili a dovolili mužstvu z Pardubic zvýšit náskok na 8:14 a neskutečných 8:18, což byl výsledek poločasu.

V šatně trenér rozebral chyby a šlo se na hřiště s úmyslem,pokusit se o malý zázrak. Sice jsme dali hned dvě branky po sobě a snížili tím stav na 11:18, ale vzápětí bylo skóre opět 12:20,13:24,16:26. V této době se prosazoval hlavně Máca se svoji dravostí. Bohužel po třetím dvouminutovém vyloučení dostal červenou kartu a na hřišti nezůstal nikdo kdo by převzal střeleckou taktovku. v závěru a i po celou druhou půli nás soupeř drtil rychlým protiútokem na který jsme nenašli žádnou odpověď. Škoda, že Hamša nevydržel nasazenou střeleckou mušku a Máca se nerozehrál dřív. Utkání se po dvou úspěšných utkáních naopak vůbec nepovedlo Nigrínovi který si po pár nevydařených střelách přestal věřit. Za pozornost stojí tři chycené sedmimetrové hody Maršálkem, ale ani to nestačilo na víc než na prohu o devět branek 22:31. Věřme, že se kluci z tohoto zápasu poučí a na tréninku vypilují svoje nedostatky.

Děkujeme obecenstvu za neutuchající podporu a věříme, že v dalším domácím utkání předvedeme podstatně lepší výkon.  Díky

aktuální výsledky

Liberec Handball