oddíl házené | starší dorost

Sokol Bělá / starší dorost / články / STD 2. liga: Dolní Cerekev - Sokol Bělá 22:31 (13:17)

téma: starší dorost | autor: Pepíno | datum: pondělí 27.3.2017 | zobrazeno: 391x

STD 2. liga: Dolní Cerekev - Sokol Bělá 22:31 (13:17)

Už jistá záchrana

K dalšímu venkovním zápasu jsme odcestovali až do Dolní Cerekve s torzem STD neboť k dlouhodobě nemocnému Loukotkovi se přidal Kóča a nejel ani Máca. Do zápasu jsme vstoupili pěti střelami do brankáře a soupeř zase několika nepřesnými přihrávkami. Přes tento začátek jsme se, ale dostali do utkání dříve a začali si postupně vybudovávat slibný náskok.4:2,5:3. Soupeř sice ještě stihnul vyrovnat na 5:5, ale to bylo z jeho strany vše. Po několika průnicích Humpoli a pivota Smejkala jsme šli do vedení 10:5 a 12:6. Soupeř ještě po několika našich neproměněných šancí sice stáhl náš náskok na 14:10, ale po našem time-outu jsme dokráčeli na pro nás příznivé poločasové skóre 17:13.

V šatně se rozebrala chvilková nepozornost v první půli a šlo se znovu bojovat. Stav se stále pohyboval v náš prospěch o 4 až 5 branek 19:15, 21:16 a 22:17. Od tohoto stavu doslova vyhořely soupeřovy spojky. Začaly hrát vše na pivota se kterým si naši kluci dobře poradili a najednou byl stav 28:17. Pak jsme na chvilku vypadli z role i my po třech nezpracovaných příhrách do rychlého útoku, ale vítěztví 31:22 jsme si už nenechali vzít. Kluky je potřeba pochválit za obranu ( i když to občas zaskřípalo), ale na druhé straně pokárat za nedisciplinovanost. Mít dva hráče v prvním poločasu na pokraji červené karty za zbytečné fauly a řečnění je přeci jen na pováženou. Přesto klukům patří dík za výkon i vítězství a dík patří i klukům z MLD kteří s námi jeli a velkou měrou se zasloužili o naši výhru.

Další utkání hrajeme na domácí palubovce a to 1.4.2017 od 15:00 hodin. Příjďte nás povzbudit!!!!!!!!!!!

aktuální výsledky

Liberec Handball