oddíl házené | starší dorost

Sokol Bělá / starší dorost / články / STD 2. liga: Sokol Šťáhlavy - Sokol Bělá 32:20 (18:7)

téma: starší dorost | autor: Pepíno | datum: pondělí 20.3.2017 | zobrazeno: 1143x

STD 2. liga: Sokol Šťáhlavy - Sokol Bělá 32:20 (18:7)

STD: Šťáhlavy - Bělá

Na další venkovní utkání jsme odjeli do Šťáhlav na hřiště vedoucího mužstva.Vůbec jsme tam nejeli velikými ambicemi na vítězství, ale podat dobrý výkon a uhrát přijatelný výsledek. Vše však bylo naprosto jinak a už po prvním poločasu bylo jasné, že odjedeme s vysokou prohrou, ale i bez trenéra do dalších zápasů. Ale od začátku. Odjeli jsme záměrně bez kluků z MLD kteří nás podrželi v několika zápasech s tím, že je potřeba dostat odpovědnost na bedra kluků ze STD. Bohužel. Začátek zápasu-katastrofa z obou stran. My. Několik neproměněných šancí (Kóča),soupeř zase několik ztracených míčů. Z tohoto scénáře se dříve dostali domácí a začali naše kluky převyšovat ve všech směrech a navyšovat skóre utkání ve svůj prospěch. 6:2,9:4,15:6 až na poločasových 18:7. Kluci nebránili. V útoku když si vytvořil šanci tak nedali.

V šatně bylo rušno a kluci se asi zalekli, že je bude trénovat někdo jiný, nebo nikdo a tak se začali více snažit a celý druhý poločas drželi s domácími krok ve střelených brankách.Pravdou je, že soupeř dal přednost několika hráčům z lavičky které kluci začali trochu přehrávat. Jako vždy přišly komplikace v podání ztrát míčů a menšího přehledu na hřišti. Soupeř totiž zkoužel variantu hry bez brankáře a kluci když vybojovali míč se nepokusili skórovat do prázdné branky ani přes několika násobné upozorňování trenéra. Až Kóča po určité době proměnil. Většinu zápasu odehráli kluci STD jak jsme se domluvili s trenérem a snad si kluci sami vyhodnotí tento zápas. Skóre druhého poločasu se rozdílově moc neměnilo je branky přibývaly na obouch stranách.20:8,21:10,25:15,28:17 a konečných 32:20.

Příští zápas hrajeme v sobotu opět na hřišti soupeře který je na posledním místě a tak uvidíme jak se kluci poučí a připraví na napravení reputace.Tento zápas nám napověděl o schopnostech STD hrát bez MLD. Tím nijak nechci podceňovat pomoc Brisudy, Bernarda ani Staneva kteří tento zápas absolvovali s námi. Děkujeme jim

aktuální výsledky

TJ Lokomotiva Vršovice