oddíl házené | starší dorost

Sokol Bělá / starší dorost / články / STD 2. liga: Sokol Bělá - TJ Náchod 27:23 (15:10)

téma: starší dorost | autor: Pepíno | datum: neděle 12.3.2017 | zobrazeno: 270x

STD 2. liga: Sokol Bělá - TJ Náchod 27:23 (15:10)

Protrápené vítězství

I když se zdá podle výsledku, že jsme odehráli výborné utkání, opak je pravdou. Do utkání jsme sice vstoupili dáním první branky zápasu, ale pak se jako vždy přidala na naše ruce nervozita a z vedení 1:0 a 2:1 jsme sice ještě dotáhli na 3:3, ale najednou z toho byl stav 3:7 a to přimělo trenéra k time-outu. Na vině byla špatná obrana a ani v útoku se nedařilo vstřelit branku. Zaměřili jsme se na lepší bránění soupeřova pivota ( který nám do té doby dával jednu branku za druhou ).Hlavně tím se zlepšila obranná činnost a soupeřův náskok jsme pomaličku začali snižovat. 5:8 a 7:10. Je zajímavé, že za tohoto stavu se soupeř najednou dostal do fáze kdy se mu přestalo dařit naprosto vše a naši kluci toho neskutečně využili. Šňůrou 8 brankami za sebou vyhráli poločas 15:10.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že především musíme uhlídat pivota. Soupeř se sice snažil snížit náš náskok, ale skóre se neustále pohybalo v rozmezí čtyř až šesti branek v náš prospěch.17:13,18:14,21:15,24:19,27:21. V samotném závěru pak Náchodští kosmeticky upravili výsledek na 27:23 a mohlo se slavit vítězství.

Bohužel je ale třeba připomenout, že na toto vítězství se největší měrou zasloužili na hostování zapůjčený Stach s 11 brankami. Mladší dorostenec Sojka s 10 brankami a dobře chytající brankáři Maršálek a Vítek. Sami si můžete udělat obrázek kolik branek dali starší dorostenci když ještě další branky přidali mladší dorostenci Piešťanský 2 ,Vaněk 1 a Bernard 1.  Po utkání vedení STD probralo další potřebné kroky k zlepšení hráčů STD.

Závěrem chci poděkovat hráčům z MLD pro které to není jednoduché po svém utkání ještě hrát za nás,hostujícímu Stachovi a obzvlášť našemu neskutečně fandícímu obecenstvu. Díky, díky Vám všem.

aktuální výsledky

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou