TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / články / STD 2. liga: Sokol Bělá - Loko Louny 20:22 (12:13)

téma: starší dorost | autor: Pepíno | datum: neděle 26.2.2017 | zobrazeno: 1118x

STD 2. liga: Sokol Bělá - Loko Louny 20:22 (12:13)

Bělá - Louny STD (foto: Šídlo) 


V prvním domácím utkání jsme na palubovce přivítali vedoucí mužstvo naší soutěže a byl to boj na ostří nože. Začátek zápasu byl trochu komický neboť Máca šel podat soupeři ruku a nevšiml si přihrávky. Ten toho hned využil aniž by sportovně míč vrátil. Od té doby to začalo být s naším mužstvem kritické. Zkažené přihrávky a špatná střelba zapříčinily stav 1:3 a 1:5. Proto už v necelé 6 minutě si vzal domácí trenér oddechový čas a mužstvu umyl hlavu.Ještě chvilku trvalo než si vše kluci srovnali v hlavách 4:7 a 5:10, ale postupně se náš tým začal zlepšovat a hlavně zlepšenou obranou začal soupeřův náskok snižovat. Ze stavu 7:12 dotáhl na 11:12. Soupeř totiž najednou začal chybovat a nevěděl si rady s naší agresivní obranou. Nakonec byl poločasový výsledek 12:13.

 

V šatně se rozebralo několik chyb ze začátku utkání a šlo se do druhé půlky. Najednou stálo z naší strany úplně jiné mužstvo. Ráznou obranou dělalo soupeři veliké problémy a začalo mít navrch. Ze stavu 12:13 jsme najednou vedli 15:14 a 16:15. Bohužel v této chvíli jsme promarnili několik příležitostí (kdy byl soupeř nemohoucí) k navýšení náskoku a najednou jsme to byli my, komu se na chvíli přestalo dařit. Soupeř se dostal z nejhoršího a rázem zase vedl on 17:16. Kluci se rychle vzpamatovali, ale soupeřův náskok vždy jen dotahovali na 17:18,18:19. Blížilo se neskutečné závěrečné drama, leč bohužel. Několik zbrklostí v samotném závěru nás připravilo o zaslouženou remizu a přesto, že jsme ještě snížili ze stavu 19:21 na 20:21 měl soupeř poslední slovo a utkání vyhrál 22:20.

 

Na závěr si dovolím připomenout, že po rozhovoru s vedením soupeře jsme se schodli na tom, že rozhodčí připustili poměrně tvrdou hru na kterou doplatili tři naši kluci. To však nic nemění na faktu, že nás brankově podržel mladší dorostenec Sojka, na hostování Stach a v brance mladší dorostenec Vítek. Spojky staršího dorostu vyšli brankově na prázdno a pravé křídlo snad ani neexistovalo. Přesto je nutné kluky pochválit za neskutečnou bojovnost s přáním, aby jim tento bojovný trend vydržel co nejdéle.

 

Poděkování patří našemu naprosto skvělému obecenstvu, které vytvořilo neskutečnou kulisu zápasu. Věřím, že je kluci svým výkonem nezklamali, a že rádi příjdou na další domácí utkání našeho mužstva.   DÍKY VÁM

Přiložené fotky

Bělá - Louny STD (foto: Šídlo)Bělá - Louny STD (foto: Šídlo)Bělá - Louny STD (foto: Šídlo)Bělá - Louny STD (foto: Šídlo)Bělá - Louny STD (foto: Šídlo)Bělá - Louny STD (foto: Šídlo)Bělá - Louny STD (foto: Šídlo)Bělá - Louny STD (foto: Šídlo)

aktuální výsledky

12.5.

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

30

2LČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

26

5.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

28

2LČ

TJ Lokomotiva Vršovice

Loko Vršovice

24

28.4.

HC TJ Lokomotiva Louny

Louny

36

2LČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

25

příští utkání

žádné utkání nenalezeno

oslavenci

1.6.

Samešová Nikol (29)

2.6.

Baičev Martin (19)

8.6.

Paulus Luboš (35)

9.6.

Křečková Nikola (28)

13.6.

Kabátník Mikuláš (13)

19.6.

Stanev Richard (18)

24.6.

Tošovský Antonín (42)

24.6.

Šteffan Jiří (57)

27.6.

Poživilová Vendula (14)

29.6.

Švarcová Marie (18)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková