oddíl házené | starší dorost

Sokol Bělá / starší dorost / články / STD 2. liga: Liberec Handball - Sokol Bělá 33:33 (19:18)

téma: starší dorost | autor: Pepíno | datum: neděle 11.12.2016 | zobrazeno: 833x

STD 2. liga: Liberec Handball - Sokol Bělá 33:33 (19:18)

LBC - Bělá std

Spravedlivá remiza, i když ....

Na poslední letošní utkání odjelo naše mužstvo posíleno o dvě výrazné posily do Liberce a bylo to dobře.V počátku zápasu jsme diktovali tempo a po vyrovnaném začátku 2:2 jsme soupeři odskočili o dvě branky i díky rychlým útokům na 5:3,8:6 a 11:9. Potom bohužel naše hra upadla do tradiční šedi a po několika zkažených přihrávkách a technických chybách, kdy nám soupeř dal tři branky za sebou byl stav najednou 12:11 pro Liberec. Po time-outu našeho týmu a zvýšenému hlasu trenéra jsme sice tahali za kratší konec provazu, ale udržovali stále přijatelnou prohru o jednu branku 16:15,17:16 na konečných poločasových 19:18 pro Liberec.

Začátek druhé půle se nám,ale vůbec nepovedl a v 34 minutě zápasu jsme prohrávali 22:19 a zdálo se, že odjedeme z Liberce s prohrou. Naštěstí kluci zmobilizovali veškerý um a síly, vyrovnali na 22:22 a začala neskutečná přetahovaná o vítězství. V této fázi utkání se nepodařilo ani jednomu z mužstev soupeři brankově poodskočit a skóre se posouvalo po jedné brance na každé straně. 23:23,24:24,25:25. V 42 minutě zápasu nám Liberec odskočil na stav 27:25, ale kluci nesmírnou bojovností opět dokázali vyrovnat na 27:27 a dál vždy dotahovat soupeřovo jednobrankové vedení na 29:29,31:31. Drama vrcholilo a 12 vteřin před koncem za nerozhodného stavu 33:33 jsme měli míč v našem držení a po taktickém time-outu i naději na vítězství. Trefená tyč z ruky Kóči, ale nechala stav na konečných 33:33 a s jedním bodem do tabulky byla spokojena obě mužstva.

Musím vyzvednout přínos Patrika a Kuby Humpoly ( zapůjčeného z MLD ), dobrého výkonu Kóči a bojovnost celého mužstva. Na druhou stranu se ale v poslední době potýkame s trochu slabší výkoností brankáře Dominika a hlavně Hamši. Jirka Nigrín naskočil do zápasu po měsíční pauze a na jeho výkonu to bylo také trochu znát. Nyní máme zaslouženou pauzu ve které se podle slov trenéra zaměříme hlavně na obranu i když i v jiných činnostech máme co zlepšovat.

Našim věrným příznivcům přejeme spokojené prožití svátků Vánočních a Silvestra a věříme, že v druhé polovině soutěže nás opět příjdou povzbuzovat a fandit nám. Díky

Detail utkání ZDE.

LBC - Bělá stdLBC - Bělá std