oddíl házené | starší dorost

Sokol Bělá / starší dorost / články / STD 2. liga: Sokol Bělá - ELP Jablone 34:21 (17:14)

téma: starší dorost | autor: Pepíno | datum: neděle 4.12.2016 | zobrazeno: 323x

STD 2. liga: Sokol Bělá - ELP Jablone 34:21 (17:14)

V naší domácí hale jsme přivítali mužstvo z Jablonce, ale začátek zápasu se vůbec nepodobal tomu, že hostíme poslední mužstvo tabulky. Po velice špatném začátku kdy jsme prohrávali až o tři branky 0:2,1:4,4:6,5:7 se i díky výměně několika hráčů začala hra dařit a postupně jsme začali přebírat iniciativu zápasu. Přesto to bylo do konce první půle poměrně vyrovnané utkání, neboť naše žalostná obrana dávala soupeři poměrně značnou šanci na vyrovnané utkání. Přesto stav 12:9,16:12 a poločasový výsledek 17:14 nám dávalo jistou naději klidu na vítězství. V šatně po obrovském uragánu z úst trenéra vyšlo mužstvo ze šaten s odhodláním zlepšit svoji hru a navýšit brankový rozdíl.Od stavu 19:15 se hra mužstva začala zlepšovat díky výborné obrané práci Viktora a Kuby, kteří dokázali vypíchnout několik přihrávek po kterých šli buď sámi na branku soupeře a nebo poslali pas na Kóču. Díky těmto proměněným situacím, zlepšené obraně a jistě chytajícímu Lukášovi se skóre začalo postupně navyšovat 23:17,31:21 na konečných 32:20.

Škraloupem tohoto utkání byla červená karta pro Hamšu, naštěstí za tři vyloučení a opět zbytečné řeči nejen vůči spoluhráčům, ale i oponování směrem na trenéra. Stále není ten, kdo by kluky usměrňoval na hřišti a a byl tak prodlouženou rukou trenéra.Příští a letos poslední zápas odehrajeme na hřišti soupeře z Liberce a snad nám pomůže i Patrik a možná, že se dohodneme i s někým z mladšího dorostu (kdyby došlo k nějakému zranění) i když i oni v této době hrají.

Moc děkujeme divákům, kteří nám fandí i když naše hra není tak dobrá jak bychom si představovali.Vytvářejí nám nádhernou herní kulisu před kterou hrajeme.  Věříme, že je v druhé polovině soutěže potěšíme nejen výsledky, ale i zlepšenou hrou. Díky, díky, díky.

aktuální výsledky

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou