oddíl házené | starší dorost

Sokol Bělá / starší dorost / články / STD 2. liga: Ledeč nad Sázavou - Sokol Bělá 34:25 (16:13)

téma: starší dorost | autor: Pepíno | datum: neděle 27.11.2016 | zobrazeno: 361x

STD 2. liga: Ledeč nad Sázavou - Sokol Bělá 34:25 (16:13)

Ledeč - Bělá STD

Na další utkání jsme vyrazili do haly soupeře, který na tom byl bodově stejně jako my a to nám dávalo šanci na vyrovnané utkání i přes nepřítomnost několika opor z mladšího dorostu. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a přehrávali soupeře jednoduchými akcemi. Od stavu 5:5 jsme začali odskakovat soupeři, který najednou nevěděl jak na nás má hrát. Střelecky se chytil Hamša který dával důležité branky.Stav narostl až na 10:7 pro nás a zdálo se, že budeme mít zápas jasně ve svých rukách. Leč opak byl pravdou. Kluci najednou začali neproměňovat jasné šance,kazit přihrávky po kterých šel soupeř do přečíslení a co hůř, tyto šance proměňoval. Skóre najednou bylo ještě 10:11 pro nás, ale vzápětí 13:12 pro soupeře a díky špatné koncovce jsme poločas prohráli 16:13. Nic nebylo platné střídání hráčů i brankářů,přechod na osobní obranu dvou hráčů soupeře.Nic se nedařilo.

V šatně po bouřlivější domluvě určil trenér taktiku do druhé půle. Jaké však bylo pro něho překvapení když mužstvo jeho pokyny nedodrželo a co víc. Kluci se soutředili více na dohady mezi sebou než na soupeře a ten toho náramě využil k jasnému vedení 18:14,22:16 a 29:22.Po našem oddechovém času, kdy trenér opět prohlásil kam se má střílet na soupeřového brankáře se dál nic nedělo a nakonec po úplném zkolabování a zbytečném vyčítání chyb druhému jsme utkání jasně prohráli 34:25.

Bohužel se tentokrát nedařilo ani brankářům, ale za špatnou obranou je poměrně těžké chytat. Co ale mě překvapilo jako pozorovatele bylo to, že po lehkém zranění jediného leváka v mužstvu dostávali více přihrávek křídla která hrála přes ruku než po ruce i když mě je jasné, že se lépe přihrává tzv. po ruce než přes ruku. Nedá se mužstvu upřít bojovnost, ale ta tentokrát nestačila neboť chyb bylo víc než dost.

Nezbývá nic jiného než na treninku tento zápas probrat a poučit se z chyb aby příští domácí zápas s posledním mužstvem tabulky dopadl vítězně a udělali jsme radost nejenom našim divákům, dokonce fanouškovi až z Moravy, kluků z mladšího dorostu, ale hlavně sami sobě.   Fandové, příjďte nás povzbudit v sobotu v 15:00 do sportovní haly v Bělé

Detaily utkání ZDE.

Ledeč - Bělá STDLedeč - Bělá STDLedeč - Bělá STDLedeč - Bělá STD