TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší dorost

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / starší dorost / články / STD 2. liga: TJ JM Praha Chodov - Sokol Bělá 20:26 (13:13)

téma: starší dorost | autor: Hrubas | datum: pondělí 14.3.2016 | zobrazeno: 954x

STD 2. liga: TJ JM Praha Chodov - Sokol Bělá 20:26 (13:13)


V rámci 15. kola II. ligy jsme se utkali s celkem TJ JM Praha Chodov, který v současnosti figuruje na šestém místě tabulky se ziskem 15-ti bodů. K utkání jsme odjížděli bez mladších dorostenců, kteří chtěli nastoupit k „důležitému“ utkání s Kutnou Horou, a bez nemocného Loukotky, což znamenalo, že jsme měli pouze jediného hráče na střídání. I přesto jsme chtěli v Praze zabojovat o body a odčinit tak podzimní debakl z domácího zápasu, ve kterém jsme po ostudném výkonu podlehli Chodovu v poměru 20:32!

 

První poločas jsme nezačali nejlépe, když jsme neproměnili dvě vyložené šance a domácí hráči šli do rychlého vedení 2:0. Naštěstí jsme se rychle vzpamatovali a do 10. minuty vyrovnali stav utkání na 3:3. Ve druhé desetiminutovce utkání jsme si vypracovali dvoubrankové vedení 8:10 především díky lepšímu proměňování vyložených šancí. Bohužel jsme toto vedení neudrželi a domácím se podařilo do poločasu vyrovnat na 13:13. Od 25. minuty jsme začali osobně bránit domácího hráče Medenčevice, který dělal naší obraně velké problémy. Nejenže se dokázal několikrát prosadit střelecký, ale skvěle připravoval šance i svým spoluhráčům.

 

Vstup do druhého poločasu se nám povedl výborně. Domácí tým se nemohl vypořádat s naší dobrou obranou, za kterou předváděl dobré zákroky brankář Maršálek. V útoku se dařilo střelcům Suchardovi a Hamšíkovi, a tak byl ve 43. minutě stav utkání 15:18. Domácí hráči se ovšem nevzdávali a dokázali ještě několikrát snížit na rozdíl jediné branky (17:18, 18:19, 19:20). Utkání jsme zvrátili v náš prospěch v rozmezí 52. až 55. minuty, kdy jsme si šňůrou čtyř branek vytvořili náskok 19:24. Pomohl nám i domácí Medenčevic, který neudržel nervy na uzdě a nechal se vyloučit za nesportovní chování na 2+2 minuty, což nám velice pomohlo do závěrečných pěti minut zápasu. I když na našich hráčích byla vidět nervozita, tak již utkání dovedli do vítězného konce a připsali si tak zasloužené dva body do tabulky.

 

Naše hráče musíme opět pochválit, za velice dobrou obranu, kterou řídili Macoun a Smejkal. Oproti minulým utkáním jsme se vyvarovali zbytečným vyloučením. Za touto obranou podal parádní výkon brankář Maršálek, který v posledních zápasech chytá ve skvělé formě. Střelecky se dokázal prosadit Sucharda, který se začal soustředit převážně na hru a na jeho výkonech je to znát. Zdatně mu sekundoval Hamšík, který se ale stále trochu hledá a střídá dobré okamžiky s horšími. Po dlouhé době musíme pochválit křídelníky Kočího a Šulce, kteří měli slušných 70% úspěšnosti střelby. Pevné nervy prokázal i Nigrín, který spolehlivě proměňoval sedmimetrové hody.

 

Naše hra měla ještě mnoho chyb, ale všichni hráči zaslouží velkou pochvalu za bojovnost, za kterou byli nakonec odměněni formou cenné a naprosto zasloužené výhry. Doufáme, že jim tento výkon dodá zdravé sebevědomí do dalších utkání a budou v podobném duchu pokračovat po zbytek sezóny.

 

Již tuto sobotu nás čeká další důležitý zápas, ve kterém přivítáme v bělské sportovní hale poslední celek tabulky ELP Jablonec. Zřejmě poprvé budeme v pozici favorita, tak uvidíme, jak si s touto novou rolí poradíme. Doufáme, že hráči cenné body z Chodova potvrdí i v tomto nelehkém souboji.

 

S dopravou a vedením utkání výrazně pomohl Pepa Kočí, kterému tímto děkuji.

 

Statistika k utkání ZDE.

aktuality

pátek 14.12.2018 | autor: Švícko

starší dorost - Sraz STD na sobotní utkání je ve 14:00 v hale. Přijďte všichni ( i hráči na marodce ! ) včas, před utkáním se budeme fotit. Chceme udržet domácí neporazitelnost, v případě bodového zisku přezimujeme na 3.místě. Nezapomeňte dodržet předzápasovou životosprávu, Lukáš s Viktorem si to v rámci rozcvičení dopoledne rozdají v I.lize STD proti sobě :o). Po zápase máme od 17:00 v Sokolovně ( horní bar ) "Poslední výhoz" - vánoční besídku s občerstvením, srdečné pozvání platí i pro rodiče, partnerky, milenky.....Tréninky 2018 skončily, zimní přípravu 2019 začínáme ve čtvrtek 3.1. 18:00 - 19:30 v hale.

aktuální výsledky

15.12.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

39

2LZČ

HC TJ Lokomotiva Louny

Louny

28

9.12.

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Havl. Brod

26

2LZČ

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

34

1.12.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

34

2LZČ

TJ Sokol Úvaly

Úvaly

32

příští utkání

24.2.

TJ JM Praha Chodov

Chodov

12.kolo

12:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

2LZČ

oslavenci

1.12.

Beran Stanislav (42)

6.12.

Beranová Tereza (17)

8.12.

Doležal Kryštof (16)

11.12.

Kučera Jonáš (17)

12.12.

Stach Aleš (45)

12.12.

Vítková Anežka (15)

15.12.

Hrubý Martin (14)

20.12.

Stach Filip (14)

26.12.

Mensingerová Sára (16)

26.12.

Šteffanová Jana (30)

28.12.

Sucharda Vojtěch (17)

29.12.

Kyrianová Kristýna (22)

29.12.

Vokoun Štěpán (16)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková