oddíl házené | starší dorost

Sokol Bělá / starší dorost / články / STD 2. liga: Lokomotiva Louny - Sokol Bělá 35:23 (17:7)

téma: starší dorost | autor: Hrubas | datum: středa 2.3.2016 | zobrazeno: 949x

STD 2. liga: Lokomotiva Louny - Sokol Bělá 35:23 (17:7)

Po čtrnáctidenní přestávce jsme odjížděli k utkání 13. kola II. ligy do Loun. Domácí Lokomotiva figuruje v současnosti na 4. místě tabulky, když doposud vybojovala 17 bodů. K utkání jsme odjížděli opět v nekompletní sestavě, když chyběli Nigrín (studium), Šulc (???) a již tradičně Pekař (Jičín). Naopak tým posílil z Mladé Boleslavi Sucharda a mladší dorostenci Kubiš, Bernard, Loukotka, Humpola, Stanev a Vítek. Na podzim jsme v domácím utkání prohráli 15:21 (7:10) a tak jsme se chtěli pokusit o odplatu, i když jsme tušili, že to bude velice těžké.

Již úvod utkání nám naše tušení potvrdil. I když jsme celkem dobře bránili, tak jsme se do 10. minuty dokázali prosadit přes pozornou obranu domácích pouze jednou (3:1)! Ještě do cca 15 minuty jsme drželi nadějný výsledek, když byl stav utkání 6:4. Bohužel jsme pokračovali v zahazování vyložených šancí, když náš vychytal domácí brankář Zmatlík. Po našich neproměněných šancích většinou následoval trhák domácích a z něj „jednoduchá“ branka v naší síti. Domácí hráči si tak ještě do poločasu vytvořili rozhodující náskok 17:7!

Obraz hry se nezměnil ani v úvodu druhého poločasu. Stále jsme se trápili v koncovce, navíc jsme polevili i v obraně, a tak hráči Lokomotivy zvýšili své vedení na rozdíl 14ti branek. Až po prostřídání domácí sestavy hráči většinou mladšího dorostu se hra vyrovnala a dokázali jsme se soupeřem držet krok. Do konce utkání se nám podařilo výsledek korigovat na 12ti brankový rozdíl.

Domácí hráči zvítězili naprosto zaslouženě, předváděli pěknou a dynamickou házenou. Mají nacvičených několik kombinací, které nám dělaly velké problémy. Jejich hru řídil na střední spojce hrající Lacina, který zároveň vstřelil 13 branek.

Náš tým zklamal hlavně v útoku. Neproměnili jsme velké množství vyložených šancí, v prvním poločase jsme měli úspěšnost střelby pouhých 27%. V úvodu utkání nám fungovala poměrně dobře obrana, ale s narůstajícím skóre opadalo i naše nasazení a tím i kvalita naší obrany, což je pro nás obrovské zklamání. Přístup k utkání byl vlažný a odevzdaný, z čehož pramenila i mizérie v koncovce. Hráčům je jedno jestli prohrají o 5 nebo o 20, což je zarážející.

V našem dresu není koho pochválit. Snad jen Smejkala a Suchardu za druhý poločas, ve kterém vstřelili 5 a 4 branek. Potěšil i fakt, že jsme zkusili zahrát několik nacvičených kombinací, které se většinou podařily. To je bohužel vše. Naopak je zklamáním, že jsme měli jen jeden trhák, který jsme navíc neproměnili. Další tragédií jsou naše přesilovky, které jsme dokonce v součtu prohráli 4:7(8 minut přesilovky)!!! Hrubě se nedařilo Humpolovi (střelba 22%), který utkání vyloženě vypustil. Střelecky se velice trápí Kočí (střelba 16%), z kterého se stává „tréninkový hráč“. Nedařilo se Hamšíkovi (střelba 37%) ani Macounovi (střelba 16%), který se alespoň snažil bojovat. Bohužel nás moc nepodržel ani brankář Maršálek (úspěšnost zákroků 27%). Celkově se z naší strany jednalo o velice nepovedené utkání.

V sobotu přivítáme v městské hale tým Náchoda a doufáme, že naši hráči nastoupí k tomuto důležitému utkání s patřičným nasazením, které po nich vyžadujeme. Vzhledem k ostatním výsledkům musíme zvítězit, abychom stále živili naději na záchranu. Snad to bude na našem týmu vidět.

Rozhodně bude potřeba i Vaše podpora z hlediště a proto přijďte v co nejhojnějším počtu naše hráče podpořit.

Statistika utkání zde.

pátek 14.12.2018 | autor: Švícko

starší dorost - Sraz STD na sobotní utkání je ve 14:00 v hale. Přijďte všichni ( i hráči na marodce ! ) včas, před utkáním se budeme fotit. Chceme udržet domácí neporazitelnost, v případě bodového zisku přezimujeme na 3.místě. Nezapomeňte dodržet předzápasovou životosprávu, Lukáš s Viktorem si to v rámci rozcvičení dopoledne rozdají v I.lize STD proti sobě :o). Po zápase máme od 17:00 v Sokolovně ( horní bar ) "Poslední výhoz" - vánoční besídku s občerstvením, srdečné pozvání platí i pro rodiče, partnerky, milenky.....Tréninky 2018 skončily, zimní přípravu 2019 začínáme ve čtvrtek 3.1. 18:00 - 19:30 v hale.

aktuální výsledky

HC TJ Lokomotiva Louny