oddíl házené | stará garda

téma: stará garda | autor: Sekretář | datum: pátek 18.8.2006 | zobrazeno: 3542x

Utkání bývalých hráčů

Společné foto na turnaji 12.8. 2006

Na turnaji mužů o pohár Máchova kraje v hale AŠ 12.8. 2006 se po několika letech představilo družstvo bývalých hráčů TJ Sokol Bělá p.B. a to vloženým utkáním do turnaje s TSG Lůbben.
Domácí se sešli v dost velkém počtu, což se nedá říct o soupeři, ale na obou bylo vidět, že nic nezapoměli .Běláci nastoupili bez jediného treninku,soupeř je na tom určitě lépe, neboť v SRN se hraje soutěž bývalých hráčů. Podobných setkání a utkání bývalých hráčů bude na programu po otevření haly v Bělé p.B.

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (25)

Galetka Jiří (18)