oddíl házené | stará garda

téma: stará garda | autor: Hrubas | datum: středa 21.3.2018 | zobrazeno: 460x

Pozvánka na turnaj Starých gard

Sestava mužů Sokol Bělá - sezóna 2000/01

V sobotu 24. 3. 2018 se v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem uskuteční nultý ročník turnaje Starých gard.

Na tomto turnaji se představí hráči starší 35-ti let z České Lípy, Mladé Boleslavi a domácí Bělé pod Bezdězem.

Program turnaje:

9:30 Bělá pod Bezdězem - Mladá Boleslav
10:30 Mladá Boleslav - Česká Lípa
11:30 Česká Lípa - Bělá pod Bezdězem
12:30 Vyhlášení výsledků

Během turnaje bude zjištěno občerstvení v Sokolovně.

Srdečně zveme všechny příznivce. Přijeďte se setkat s bývalými hráči a zavzpomínat na „staré dobré časy“.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Sportu zdar, házené zvlášť.

Přiložený soubor

Plakát - stará garda 2018  (formát souboru: .pdf | velikost: 336 kB)

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (26)

Galetka Jiří (19)