oddíl házené | stará garda

Sokol Bělá / stará garda / články / Informace o chystaném turnaji starých gard – Promarněná šance 2018.

téma: stará garda | autor: Hrubas | datum: středa 7.3.2018 | zobrazeno: 439x

Informace o chystaném turnaji starých gard – Promarněná šance 2018.

V sobotu 24. března 2018 se v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem zřejmě uskuteční (pokud se přihlásí dostatečné množství týmů) turnaj starých gard.

Žádám všechny hráče Bělé, kteří se chtějí proběhnout, aby mě potvrdili svou účast buď na mail hruby@fsweb.cz nebo na mobil 733 737 353.

Zároveň přikládám pozvánku pro týmy, které by se tohoto turnaje chtěly zúčastnit, kde najdou veškeré informace pro registraci (viz příloha).

PS: informaci o tomto turnaji šiřte dál. Děkujeme.

Přiložený soubor

pozvánka pro týmy - Promarněná šance 2018  (formát souboru: .pdf | velikost: 373 kB)

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Husáková Vladimíra (22)

Šídlo Jiří (19)

Rejnartová Anna (31)

Myšák Jan (24)