oddíl házené | stará garda

Sokol Bělá / stará garda / články / Stará garda zvítězila.

téma: stará garda | autor: Sekretář | datum: neděle 24.6.2001 | zobrazeno: 2649x

Stará garda zvítězila.

V Lúbbenu / NSR/, se kterým udržuje přátelské styky několik let vyhrála mezinárodní turnaj. První zápas se ještě běláci seznamovali s prostředím , ale od dalšího zápasu se jen lepšili. Vrcholem turnaje byl zápas s áčkem domácích, kteří si vůbec nepřipouštěli , že by mohli prohrát. Další zápasy už byla povinnost vyhrát, protože před začátkem turnaje si náš kapitán sáhl na 1.cenu a tak jsme ji za vítězství v turnaji museli odvézt. Pravda, nakonec jsme málem odjeli bez poháru , který se náhle kapitánovi ztratil, ale vše dobře dopadlo. Jinak s pobytem jsme byli velice spokojeni , hostitelé se o nás starali vzorně. Připravili kromě jiného i výlet na lodičkách, kterého někteří jednotlivci využili i k nedobrovolnému koupání. Zcela určitě jsme dobře reprezentovali město i ČR, na příští rok jsme pozvali házenkáře z Lúbbenu k nám do Bělé p. B.
. Sokol Bělá 44 : 33 6 bodů

Bělá p. B. : Lúbben I. 11: 7
Neukirchen : Wolsztyn 8 : 7
Bělá p. B. : Lúbben II. 12 : 8

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Roubal Jiří (25)

Galetka Jiří (18)