oddíl házené | starší žákyně

Sokol Bělá / starší žákyně / články / Soustředění starších žákyň Břve - 2015

téma: starší žákyně | autor: Magda | datum: čtvrtek 3.9.2015 | zobrazeno: 1489x

Soustředění starších žákyň Břve - 2015

Naše děvčata ( starší žačky )  se opět zůčastnila soustředění v sportovní areálu Břve -  Praha Hostivice. V pondělí, hned po příjezdu začala trénovat fyzičku, další dny v posilovně a i na aerobic došlo pod vedení Jany Kodrikové, které  moc děkuji za pomoc. Zuzka Zumrová je donutila k práci a zrychlení nohou. Na večer se holky mohly vyblbnout ve výřivce v sauně i v bazénku. Večerka byla od 22.hod ( i když usínaly pozdě večer,ale pohádku na dobrou noc už nechtěly). Ráno jsme začínaly budíčkem v 7.00 h. Kupodivu jsem je nemusela budit. Ve středu už některá děvčata byla unavená a chtěly smlouvat aby jsme vynechaly odpolední trénování. Ale měla smůlu. Jinak věřím že si to užily a v novém ročníku si povedou lépe než loni. Ještě jednou děkuji paní Janě  Kodrikové a Zuzce Zumrové. Také bych chtěla popřát hodně sportovních úspěchů Marušce Švarcové a Michaele Lohinové. Tyto děvčata přecházejí do oddílu v Mladé Boleslavi  k mladšímu dorostu. Holky jste fajn a jsem ráda že jsem Vás poznala.

Vydržte. Foltýnová Magda

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

žádný turnaj nenalezen

Každé pondělí od 15:15 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem a každou středu od 15:30 do 17:00 hodin v tělocvičně Základní školy v Bělé pod Bezdězem probíhá nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.

Beran Stanislav (42)

Beranová Tereza (17)