TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | starší žákyně

Sokol Bělá / starší žákyně / články / Soustředění starších žákyň Břve - 2015

téma: starší žákyně | autor: Magda | datum: čtvrtek 3.9.2015 | zobrazeno: 1424x

Soustředění starších žákyň Břve - 2015

 


Naše děvčata ( starší žačky )  se opět zůčastnila soustředění v sportovní areálu Břve -  Praha Hostivice. V pondělí, hned po příjezdu začala trénovat fyzičku, další dny v posilovně a i na aerobic došlo pod vedení Jany Kodrikové, které  moc děkuji za pomoc. Zuzka Zumrová je donutila k práci a zrychlení nohou. Na večer se holky mohly vyblbnout ve výřivce v sauně i v bazénku. Večerka byla od 22.hod ( i když usínaly pozdě večer,ale pohádku na dobrou noc už nechtěly). Ráno jsme začínaly budíčkem v 7.00 h. Kupodivu jsem je nemusela budit. Ve středu už některá děvčata byla unavená a chtěly smlouvat aby jsme vynechaly odpolední trénování. Ale měla smůlu. Jinak věřím že si to užily a v novém ročníku si povedou lépe než loni. Ještě jednou děkuji paní Janě  Kodrikové a Zuzce Zumrové. Také bych chtěla popřát hodně sportovních úspěchů Marušce Švarcové a Michaele Lohinové. Tyto děvčata přecházejí do oddílu v Mladé Boleslavi  k mladšímu dorostu. Holky jste fajn a jsem ráda že jsem Vás poznala.
 

Vydržte. Foltýnová Magda                          
 

nábor mládeže

Každé pondělí od 16:30 do 18:00 hodin a čtvrtek od 15:15 do 16:30 hodin probíhá v městské sportovní hale v Bělé pod Bezdězem nábor dětí do našich družstev přípravky, minižáků a mladších žáků.
Přijďte se podívat, budeme se na vás těšit! Podrobnosti ZDE >>>

oslavenci

1.6.

Samešová Nikol (29)

2.6.

Baičev Martin (19)

8.6.

Paulus Luboš (35)

9.6.

Křečková Nikola (28)

13.6.

Kabátník Mikuláš (13)

19.6.

Stanev Richard (18)

24.6.

Tošovský Antonín (42)

24.6.

Šteffan Jiří (57)

27.6.

Poživilová Vendula (14)

29.6.

Švarcová Marie (18)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková