oddíl házené | mladší dorostenky

Sokol Bělá / mladší dorostenky / články / Sokol Bělá - Loko Cheb 16:18 (4:6)

téma: mladší dorostenky | autor: Sekretář | datum: čtvrtek 2.11.2017 | zobrazeno: 535x

Sokol Bělá - Loko Cheb 16:18 (4:6)

V sobotu 28.11.2017 se družstvo mladších dorostenek střetlo na domácí púdě s mužstvem Chebu.
Utkání začalo na obou stranách opatrně a vinnou nepřesností a neproměnování šancí bylo delší dobu bez branek. Ve stejném duchu pokračoval i celý první poločas. Na obou stranách bylo vidět  mnoho technických chyb,ukvapené a nepřipravené střelby,ale také několik výborných zákrokú brankářek. Proto se nelze divit,že v poločase byl stav utkání 6:4 pro hosty.
Do druhého poločasu nastupovaly naše děvčata s vědomím,že tento soupeř je porazitelný a s chutí hru zlepšit a výsledek otočit. Během několika útokú se nám povedlo vstřelit několik  branek a dostat se do vedení. Utkání bylo v druhém poločase velmi  vyrovnané a zhruba 5 minut před koncem jsme vedli o dvě branky. Bohužel závěr zápasu se nám po taktické stránce vúbec nepovedl. Z přemíry snahy naše děvčata často  zakončovala zbrkle po nepřipravené střelbě a také nedala několik vyložených šancí. Tohoto zaváhání využil soupeř,kterému se povedlo v závěrečných minutách otočit výsledek ve svúj prospěch. Zápas skončil výsledkem 18:16 pro hosty z Chebu.
I přes porážku múžeme naše holky pochválit  za nasazení a chut do hry,což ocenili i diváci. Velmi dobře chytala V.Kodriková,v obraně velmi dobře vystupovala A.Vítková.
Dobré zjištění, je také,že na brankách se podílelo více hráček. Myslím,že holky pochopily,jak se musí v nadcházejících zápasech hrát.
Zápas nám ukázal alespoń náznak určitého zlepšení,ale také řadu nedostatku na kterých se musí zapracovat.

Petr Netrval

Detaily utkání ZDE.

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

Dvořák Matěj (27)

Voláková Barbora (18)

Orolín Pavel (35)