oddíl házené | mladší dorostenky

Sokol Bělá / mladší dorostenky / články / Sokol Bělá - Loko Cheb 16:18 (4:6)

téma: mladší dorostenky | autor: Sekretář | datum: čtvrtek 2.11.2017 | zobrazeno: 223x

Sokol Bělá - Loko Cheb 16:18 (4:6)

V sobotu 28.11.2017 se družstvo mladších dorostenek střetlo na domácí púdě s mužstvem Chebu.
Utkání začalo na obou stranách opatrně a vinnou nepřesností a neproměnování šancí bylo delší dobu bez branek. Ve stejném duchu pokračoval i celý první poločas. Na obou stranách bylo vidět  mnoho technických chyb,ukvapené a nepřipravené střelby,ale také několik výborných zákrokú brankářek. Proto se nelze divit,že v poločase byl stav utkání 6:4 pro hosty.
Do druhého poločasu nastupovaly naše děvčata s vědomím,že tento soupeř je porazitelný a s chutí hru zlepšit a výsledek otočit. Během několika útokú se nám povedlo vstřelit několik  branek a dostat se do vedení. Utkání bylo v druhém poločase velmi  vyrovnané a zhruba 5 minut před koncem jsme vedli o dvě branky. Bohužel závěr zápasu se nám po taktické stránce vúbec nepovedl. Z přemíry snahy naše děvčata často  zakončovala zbrkle po nepřipravené střelbě a také nedala několik vyložených šancí. Tohoto zaváhání využil soupeř,kterému se povedlo v závěrečných minutách otočit výsledek ve svúj prospěch. Zápas skončil výsledkem 18:16 pro hosty z Chebu.
I přes porážku múžeme naše holky pochválit  za nasazení a chut do hry,což ocenili i diváci. Velmi dobře chytala V.Kodriková,v obraně velmi dobře vystupovala A.Vítková.
Dobré zjištění, je také,že na brankách se podílelo více hráček. Myslím,že holky pochopily,jak se musí v nadcházejících zápasech hrát.
Zápas nám ukázal alespoń náznak určitého zlepšení,ale také řadu nedostatku na kterých se musí zapracovat.

Petr Netrval

Detaily utkání ZDE.