oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / Muži vstoupí do letošní sezóny pohárovým utkáním s Jabloncem

téma: muži | autor: Švícko | datum: pátek 30.8.2019 | zobrazeno: 189x

Muži vstoupí do letošní sezóny pohárovým utkáním s Jabloncem

V sobotu 31.8. rozehrají muži pohárovým utkáním s Jabloncem sezónu 2019/2020. Jablonec je tradiční účastník II.ligy, svojí hru měl vždy postavenou na dobré a důrazné obraně. Věříme, že se s tím naše mladé družstvo popere a zabojuje o solidní výsledek.

V letní pauze oslovilo vedení oddílu Pavla Stacha a po dohodě se stal hlavním trenérem mužů. Máme ambice postoupit do II.ligy pokud možno sportovní cestou, i proto jsme se rozhodli přihlásit do letošního ročníku dvě regionální soutěže. Hrát budeme SRL v soutěži SKSH a IRL v soutěži LKSH . Celkem nás čeká 12 zápasů v podzimní a 12 v jarní části s družstvy: Sokol Vršovice B, Zruč n.S., Ledeč n.S., Nové Veselí B, Chrudim, Chomutov, Kolín, Česká Lípa, Jablonec B, Náchod B, Železný Brod, Jičín C.

Program je to náročný, pevně věříme, že se s tím hráči poperou a bude vidět nějaký progres.

Přestupní období je do 15.9., k dnešnímu dni je dotažené hostování Jonáše Kučery z Liberce.

Srdečně zveme všechny příznivce na domácí zápasy letošního ročníku, BĚLA DO TOHO !!

čtvrtek 10.10.2019 | autor: Švícko

muži - Po dohodě s Kolínem došlo k výměně pořadatelství zápasů SRL. Podzimní 6.kolo se odehraje v Bělé a jarní 13.kolo v Kolíně. !! 19.10. od 15:00 hod. Bělá - Kolín !!

středa 9.10.2019 | autor: Švícko

muži - Nedělní utkání v České Lípě se hraje v hale ! Adresa: Městská sportovní hala, Wedrichova 3305, Česká Lípa.

aktuální výsledky

Švec Stanislav (43)

Smejkal Josef (21)

Kerbl Vojtěch (12)