oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / Závěr sezóny se mužům nepovedl

téma: muži | autor: Švícko | datum: úterý 6.6.2017 | zobrazeno: 526x

Závěr sezóny se mužům nepovedl

Společné foto před utkáním.

Loko Česká Lípa - Sokol Bělá 23:22 ( 12:13 )

V sobotu 3.6. jsme končili letošní sezónu utkáním na antuce v České Lípě. V předešlých třech zápasech s tímto soupeřem se nám podařilo zvítězit a po dvou ostudných porážkách v Železném Brodě a doma s Jičínem C jsme se chtěli se sezónou rozloučit výhrou. Sestavu lepil Roubik ještě dopoledne před utkáním, to snad ani nemá cenu komentovat. Nakonec odcestovali všichni, kteří měli ruce, nohy, chuť a registračku.

Do utkání  jsme vstoupili dobře. Fungovala obrana, za kterou byl pozorný Maršálek a v 9.minutě jsme zvyšovali na 1:5. Poté jsme polevili v koncentraci, špatně jsme odehráli oslabení a bojující domácí hráči otáčeli  ve 24.minutě vývoj utkání na 12:11. Do poločasu se nám povedlo otočit na 12:13.

Vstup do druhé půle se nám vydařil, brzy jsme si vytvořili třígólový náskok 13:16 v 39.minutě. Bohužel se nám nedařilo střelecky, v této disciplíně "vynikal" hlavně veterán Švec. Domácí dobře odehráli přesilovku a ve 45.minutě bylo opět srovnáno na 17:17. Vyrovnaný stav trval do 57. minuty ( 21:21 ). V závěru domácí odskočili na 23:21, Hrubý trefil tyč a z následného útoku už jsme stihli jen snížit na konečných 23:22.
Utkání by slušela spíše remíza, ale domácí více chtěli a dobře odehráli přesilovky. My jsme udělali i dost technických chyb a nedařilo se nám střelecky. Snažili jsme se hrát 1., 2. vlnu, protože na antuce nejde hrát na postavenou obranu 1 na 1, ale srážela nás nízká produktivita střelby.

Úspěšnou premiéru měl s číslem 17 J.H., který hned v 1.zápase za muže byl nejlepším hráčem a střelcem !

Hodnocení sezóny mi nepřísluší. Za sebe můžu jen říct, že s takovým přístupem můžeme na návrat do II.ligy zapomenout.
Většina si jde občas zahrát, občas zatrénovat, mají minimální ambice. Každopádně na trenéra mužů čeká od příští sezóny široký kádr, ale i hodně práce.

Derniéra V.Hrubého.Střídání generací.

aktuální výsledky