TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | muži

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / muži / články / Inter REG: Sokol Bělá - Loko Česká Lípa 33:27 (16:15)

téma: muži | autor: Hrubas | datum: čtvrtek 11.5.2017 | zobrazeno: 1661x

Inter REG: Sokol Bělá - Loko Česká Lípa 33:27 (16:15)


V rámci 16. kola Inter REG ligy jsme v bělské sportovní hale přivítali poslední celek tabulky Lokomotivu Česká Lípa. I přes umístění českolipských házenkářů v tabulce jsme očekávali nelehké utkání. Hráči Lokomotivy dokázali v posledním kole zvítězit v Železné Brodě 28:19! Nám v sestavě tentokrát chyběli Čtvrtník, Renza, Smejkal Jiří před utkáním se omluvili i starší dorostenci Nigrín a Loukotka, v předchozím utkání STD se zranil i Hamšík.

 

Do utkání jsme nastoupili velice laxně v domnění, že se soupeř porazí zřejmě sám. Nedůsledná obrana, hodně technických chyb a neproměňování střeleckých příležitostí vedlo k tomu, že byl v 8. minutě stav utkání 2:5 pro Lokomotivu! I přesto, že jsme zlepšili obranu, jsme dostávali laciné branky především z křídel. Navíc jsme stále dělali velké množství technických chyb v útoku. Hra se postupně zlepšovala, ale stále se nám nedařilo vymazat soupeřův náskok. Ještě ve 27. minutě jsme prohrávali 12:13. Poslední dvě minuty prvního poločasu jsme ale díky brankám Kubíčka, Tyšera a Hrubého vyhráli 4:2 a šli do kabin s vedením 16:15.

 

V poločase bylo v naší šatně menší dusno, protože měli někteří hráči v prvním poločase problém s bojovností. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako ten první. Hrálo se vyrovnané utkání s mnoha nepřesnostmi na obou stranách. I když jsme měli herně mírně navrh, tak byl ve 43. minutě stav 23:22. Soupeř od poločasu osobně bránil Švece, což nám dělalo z počátku problémy. Klid do naší hry vnesl až veterán Hrubý, který se přesunul z pivota na spojku. Naše hra se zklidnila, začali jsme proměňovat šance a tím si vytvořili rozhodující náskok 28:22 v 51. minutě, který jsme již udrželi až do konce utkání.

 

Družstvo hostí zaslouží pochvalu za předvedený výkon. I přes naši veškerou snahu byl ještě ve 43. minutě vyrovnaný stav. Dobrý výkon předvedli zejména brankář Živnůstka a na spojce Duben.

 

V našem dresu se střelecky dařilo tradičně Kubíčkovi, který vstřelil 11 branek. Tentokrát se v dobrém světle předvedl i Hrubý, který na spojce zavzpomínal na svá žákovská léta. Pochvalu zaslouží také Tyšer, Švec a Macoun. Toto vítězství se nerodilo vůbec lehce, ale o to je cennější. Ve druhém poločase byla na celém týmu vidět vůle zvítězit a tak to má být!

 

Děkujeme soupeři za pěkné a férově vedené utkání, rozhodčím za jeho řízení. Poděkování putuje také k divákům, kteří nás přišli podpořit.

 

V příštím kole jedeme do Železného Brodu, kde nás čeká další náročné utkání. Z důvodu několika omluvenek dostanou šanci prosadit se tentokrát dorostenci pro které to budou jistě další cenné zkušenosti.

 

Podrobnosti o utkání ZDE.

 

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

18.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

25

SRL

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Zruč

30

12.5.

TJ Sokol Praha Vršovice  - B

Sokol Vršovice - B

28

SRL

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

18

13.4.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

24

SRL

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

Ledeč

29

příští utkání

26.5.

TJ Sokol Chrudim

Chrudim

8.kolo

17:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

SRL

oslavenci

1.5.

Husáková Vladimíra (22)

4.5.

Šídlo Jiří (19)

16.5.

Rejnartová Anna (31)

18.5.

Myšák Jan (24)

21.5.

Hradiský Lukáš (17)

21.5.

Šírek Jaroslav (27)

24.5.

Chvalná Martina (30)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková