TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | muži

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / muži / články / Inter REG: TJ Turnov - Sokol Bělá 22:23 (10:11)

téma: muži | autor: Hrubas | datum: středa 3.5.2017 | zobrazeno: 1272x

Inter REG: TJ Turnov - Sokol Bělá 22:23 (10:11)


Po týdnu jsme se v rámci 15. kola Inter REG ligy opět utkali s týmem TJ Turnov, tentokrát na jeho palubovce. Minulý týden jsem v bělské hale zvítězili v poměru 26:23 a i tentokrát jsme odjížděli do Turnova s cílem zvítězit.

 

V naší sestavě se objevilo skoro kompletní družstvo (chyběl pouze Nigrín) straších dorostenců, kteří před tímto utkání odehráli své II. ligové utkání v Jablonci. Tentokrát chyběli Hofta, Čtvrtník, Renza, Roubal.

 

V úvodu utkání jsme si vybudovali mírné vedení 1:3, které jsme udržovali prakticky v celém jeho průběhu. I tentokrát jsme chtěli vycházet z dobré obrany s přechodem do rychlého protiútoku. Bohužel se nám to nedařilo především díky velkému množství technických chyb a častému vylučovaní. Všechny naše chyby soupeř okamžitě potrestal a tak s námi držel neustále krok.

 

V úvodu druhého poločasu byla naše hra nervózní a to především díky nepřesným rozhodčím. Někteří hráči se soustředili především na rozhodčí a nikoliv na hru, což vyústilo dvouminutovým trestem za „keci“ pro Hrubého. Tento okamžik ale náš tým vyhecoval, hráči začali více bojovat a ze stavu 13:14 si během pěti minut vybudoval náskok 14:18. Tento náskok jsme drželi až do 53. minuty, kdy byl stav utkání 18:23. Bohužel jsme podlehli pocitu, že je utkání rozhodnuté a dovolili domácím hráčům udělat z utkání drama. Jen díky skvělému výkonu brankáře Maršálka jsme nakonec zvítězili.

 

I když jsme byli zřejmě lepším týmem, tak jsme svými chybami drželi soupeře neustále ve hře, což vyústilo závěrečným dramatem.

V domácím dresu nám nejvíce starostí dělal střelec Moller a na pivotu hrající Holubka a Kulich.

V našem týmu musíme vyzdvihnout brankáře Maršálka, který navázal na předchozí utkání a předvedl parádní výkon. Tradičně byl našim nejlepší střelcem Kubíček, velice povedené utkání odehráli i dorostenci na křídlech Kočí, Šulc a Loukotka. Celkově lze tým pochválit za bojovnost, ale je potřeba hru zpřesnit a nedělat tolik chyb.

 

Opět musíme poděkovat hráčům Turnova za férově vedené utkání bez zákeřných faulů. Pro naše hráče jsou tato utkání skvělou zkušeností.

 

Již tento týden přivítáme v naší hale poslední tým tabulky Lokomotivu Českou Lípu. Tímto zveme všechny fanoušky na toto utkání.   

 

Detail utkání ZDE.

 

aktuální výsledky

žádné utkání nenalezeno

příští utkání

1.9.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

1.kolo

17:00

1. HC Pardubice

Pardubice

ČP

15.9.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

1.kolo

17:00

HC Kolín

Kolín

SRL

22.9.

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

Ledeč

2.kolo

15:30

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

SRL

oslavenci

4.8.

Nigrín Jiří (20)

6.8.

Lauberová Michaela (17)

13.8.

Sojka Michal (17)

14.8.

Kočí Tomáš (20)

14.8.

Nevrlá Eva (29)

14.8.

Stach Patrik (19)

14.8.

Krouský Karel (41)

15.8.

Hrubý Vladimír (43)

25.8.

Bernardová Gabriela (17)

28.8.

Pekař Jan (19)

31.8.

Zumrová Zuzana (41)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synFS webTom Bohemia CrystalProcházka-Tošovský - voda, topení, plynStředočeský krajSPS servis a programování strojůPetr Vrabec - dopravní službyHummel-kluby.czČeská obec sokolskápivovar ROHOZECStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemJUDr. Jiří CehákVladislav Peška - klempířBc. Hana DufkováRadim Vaněk - klempířMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková