TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

oddíl házené | muži

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sokol Bělá / muži / články / Inter REG: TJ Jičín C - Sokol Bělá 31:22 (17:11)

téma: muži | autor: Hrubas | datum: čtvrtek 20.4.2017 | zobrazeno: 1579x

Inter REG: TJ Jičín C - Sokol Bělá 31:22 (17:11)


Ve druhém jarním kole Inter REG ligy jsme odjížděli do Jičína, kde jsme se utkali s domácím „Céčkem“, které vévodí ligové tabulce. I přes nadějný výkon v minulém domácím utkání jsme odjížděli do Jičína s vědomím, že nás velice náročné utkání, protože v domácím dresu nastupuje několik hráčů s ligovými zkušenostmi.

 

Naše družstvo nastoupilo do utkání v pozměněné sestavě, když se v našem dresu objevili Čtvrtník a Hofta, ale tentokrát chyběli Švec a Tyšer.

 

Úvod utkání se nám opět příliš nepovedl. Sice jsem se dostali do vedení 1:2, ale to bylo naše jediné vedení. Náš střed obrany prakticky neexistoval, čehož domácí hráči okamžitě využili a vypracovali si do 12 minuty vedení 8:3. Z tohoto důvodu jsme prostřídali sestavu což vedlo ke zlepšení naší hry. Ve 21. minutě snižoval Kubíček na 12:10 a zdálo se, že jsme v utkání. Bohužel konec prvního poločasu jsme absolutně nezvládli a dovolili soupeři odskočit na 17:11.

 

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem zlepšit obranu a hlavně méně chybovat v útoku. Tento cíl se nám ale nepodařilo naplnit. Hned v úvodu poločasu jsme udělali tři technické chyby, které domácí z trháku potrestali a vytvořili si vedení 20:11. Veškerý náš elán byl rázem pryč. Zbytek utkání se již jen dohrával.

 

Domácí hráči zvítězili naprosto zaslouženě a s přehledem. Jakoukoliv naši chybu okamžitě potrestali z rychlého protiútoku. Velice dobře také spolupracovaly spojky s pivotem.

 

Naopak nám se utkání vůbec nepodařilo. Velice špatně pracovala obrana a vytvořili jsme neuvěřitelné množství technických chyb. Pochvalu zaslouží brankář Maršálek, který podal jako jediný excelentní výkon a Kubíček, který i přes drobné zranění vstřelil 7 branek. Solidní utkání odehrál i veterán Čvrtník. Velkým zklamáním byl výkon našich starších dorostenců, kteří vyloženě „vyhořeli“. Hráli bojácně a alibistický, bez větší snahy a nasazení. Jak by řekl klasik: „Byl to šlendrián“.

 

Za zmínku ještě stojí první gól v našem dresu Jirky Roubala a excelentní výkon "Renzi" v brance, který měl v posledních 7. minutách 100% úspěšnost. Oběma gratulujeme, jen tak dál. Po utkání proběhla v místní klubovně menší oslava těchto dílčích úspěchů.

 

V tomto utkání jsme chtěli nasbírat co nejvíce zkušeností a zároveň nám mělo ukázat, jak na tom doopravdy jsme. Pohled to nebyl zrovna příjemný!

 

V sobotu nás čeká na domácí palubovce TJ Turnov. Hráči mají ideální příležitost, jak napravit nepovedené utkání v Jičíně. 

aktuality

Za posledních 14 dní nenalezeny žádné aktuality!

aktuální výsledky

18.5.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

25

SRL

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

Zruč

30

12.5.

TJ Sokol Praha Vršovice  - B

Sokol Vršovice - B

28

SRL

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

18

13.4.

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

24

SRL

TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou

Ledeč

29

příští utkání

26.5.

TJ Sokol Chrudim

Chrudim

8.kolo

17:00

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem

Bělá

SRL

oslavenci

1.5.

Husáková Vladimíra (22)

4.5.

Šídlo Jiří (19)

16.5.

Rejnartová Anna (31)

18.5.

Myšák Jan (24)

21.5.

Hradiský Lukáš (17)

21.5.

Šírek Jaroslav (27)

24.5.

Chvalná Martina (30)

odkazy

chf.cz
sksh.chf.cz

 

 

facebook - Sokol Bělá muži  twitter - Sokol Bělá  rajce.net - Sokol Bělá  youtube - Sokol Bělá

partneři a sponzoři našeho oddílu:

Město Bělá pod BezdězemATMOS - Jaroslav Cankař a synSPS servis a programování strojůTom Bohemia CrystalRadim Vaněk - klempířPRS9 Group s.r.o.Česká obec sokolskáStředočeský krajský svaz házenézákladní škola Bělá pod BezdězemBc. Hana DufkováMUDr. Milan HesounMUDr. Martin ZelenýMUDr. Luboš SvobodaMUDr. Eva Mišková