oddíl házené | muži

Sokol Bělá / muži / články / Hodnocení turnaje o pohár Máchova kraje.

téma: muži | autor: Hrubas | datum: pondělí 6.2.2017 | zobrazeno: 940x

Hodnocení turnaje o pohár Máchova kraje.

Sestava Sokol Bělá: Loukotka, Tyšer, Myšák, Macoun, Smejkal, Stach, Hamšík, Humpola, Maršálek, Vítek a Šulc

Máme za sebou turnaj o pohár Máchova kraje, který jsme využili jako skvělou přípravu, když dostali velký prostor především hráči staršího dorostu, kteří chtějí hrát a chodí pravidelně na tréninky. Pokud vynecháme hráče 35+, chyběli Hofta (nastoupil za tým AŠ MB), Míka (studium), Nigrín (studium), Orolín (práce) a Šírek (docházka). Během turnaje ještě odstoupili ze závěrečných utkání Kubíček a Tyšer. Naopak tým doplnili hráči mladšího dorostu Humpola a brankář Vítek.

Turnaj byl skvělou přípravou pro všechny hráče. Byla to prakticky první větší zkušenost s dospělou házenou. Nad očekávání se dařilo mladším dorostencům Humpolovi a Vítkovi, kterým se turnaj opravdu vydařil. Až na první utkání odehrál povedený turnaj i Patrik Stach. Naopak více se očekávalo od Macouna, Hamšíka, Smejkala a Šulce.

Odehraná utkání nám ukázala naše slabé stránky. Do začátku jarní části zbývá 14 dní, ve kterých budeme pracovat na jejich odstranění.

Sokol Bělá – AŠ Mladá Boleslav 6:17

- První utkání turnaje naši hráči vyloženě odchodili. Chyběla osobní statečnost, bojovnost i nasazení.

Sestava:

Maršálek (úsp 8%), Vítek (22%)

Humpola (0%), Macoun, Šulc (0%), Tyšer, Stach 1 (11%), Myšák 1/1 (50%), Hamšík (0%), Smejkal, Kubíček 4 (50%), Loukotka (0%)

Sokol Bělá – Liberec Handball 20:21

- Asi naše nejpovedenější utkání turnaje. Zlepšili jsme obranu, zrychlili jsme přechod do útoku. Střelecky se dařilo Kubíčkovi a Humpolovi.

Sestava:

Maršálek (27%), Vítek (35%)

Humpola 4 (57%), Macoun 3 (60%), Šulc, Tyšer (0%), Stach 3 (42%), Myšák, Hamšík 1/1 (25%), Smejkal 1 (100%), Kubíček 4 (50%), Loukotka 2 (66%), Hrubý 2 (66%)

Sokol Bělá – ELP Jablonec 13:12

- Povedené a vyrovnané utkání. Zlepšili jsme hru v obraně, zrychlili přechod do protiútoku. Střelecky táhli družstvo Stacha Humpola, dobrý výkon podal v brance Vítek.

Sestava:

Maršálek (33%), Vítek (50%)

Humpola 4 (66%), Macoun 1 (50%), Šulc (0%), Tyšer, Stach 5 (55%), Myšák (0%), Hamšík 1/1 (25%), Smejkal, Loukotka (0%), Hrubý 2 (100%)

Sokol Bělá – Lokomotiva Louny 16:22

- Závěrečné utkání se nám vůbec nepodařilo. Špatná obrana a mnoho technických chyb rozhodlo o tom, že jsme prohráli výrazným rozdílem. Pochvalu zaslouží opět dvojce Humpola – Stach.

Sestava:

Maršálek (27%), Vítek (43%)

Humpola 7 (58%), Macoun (0%), Šulc, Stach 5 (45%), Myšák (0%), Hamšík 2 (20%), Smejkal 1 (100%), Loukotka 1 (100%), Hrubý (0%)

aktuální výsledky

TJ HBC Jičín - C